Херсонщина проведе енергоаудит і підготує програму підвищення енергоефективності

На Херсонщині проведуть енергоаудит області та підготують оновлену програму підвищення енергоефективності регіону на 2011 — 2015 роки.

Цей факт було оприлюднено на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів, що відбулося за участю голови обласної ради Віктора Пелиха.

Для проведення спеціалізованими інститутами енергоаудиту області та підготовки нової регіональної програми підвищення енергоефективності необхідно буде віднайти в обласному бюджеті 250 тис. гривень. Але за відсутності такої програми регіон може втратити близько 10 млн гривень коштів державного фінансування, що виділяються на реформування житлово-комунального господарства, впровадження ресурсо- й енергозберігаючих технологій, зазначено на засіданні.
Оновлений проект програми підвищення енергоефективності регіону на 2011 — 2015 роки повинні підготувати протягом двох місяців. Заходи передбачають модернізацію систем теплопостачання, запровадження енергозберігаючих технологій з використанням нетрадиційних і альтернативних видів палива. За умови їх виконання на Херсонщині скоротять обсяги споживання природного газу на 30%, буде підвищено якість надання послуг з теплопостачання та зменшено викиди шкідливих парникових газів в атмосферу.
Джерело: http://www.aea.org.ua/
22-а Міжнародна Конференція ПБ
РНРР7 2012 (UA)
РНРР Семінар: замовте ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
Презентація програми designPH UA
Проект «П.Б. Лозен Болгарія»
Новини
Розділи
Сторінка на Фейсбук
Новини на Твітері