Пасивні Будинки – енергоефективне житло майбутнього

В Україні, як і в більшості європейських країн, понад 40% первинних енергетичних ресурсів споживається у будівлях. Це найбільший енергоспоживаючий сектор в національній економіці після промисловіслового та транспортного секторів. Істотні труднощі у реформуванні українського сектора житла значно пов’язані з низькою ефективностю використання енергії у будівлях.

У цьому контексті українсько-німецького технічного співробітництва енергоефективності в будівлях,  Проект був запущений українським та німецьким урядами в 2007 році. На замовлення німецького федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (БМЗ), Deutsche Gesellschaft für Internationale співробітництва (Гіз) GmbH реалізує енергоефективності в будівлях проекту з українськими організаціями-партнерами — Міністерством будівництва та регіонального розвитку та Міністерством житлово- комунального господарства.

Ключовими пріоритетами даного проекту є підтримка розвитку стратегії національної політики енергоефективності в будівельному секторі в Україні та підвищення ефективності використання енергії в комунальному секторі українського потенціалу на основі політики і стратегії для здійснення в чотирьох обраних «Пілотних» містах: Чернігіві , Івано-Франківську, Миргороді та Новоград-Волинський.

Джерело: eeib.org.ua

21-ша Міжнародна Конференція ПБ
Презентація програми designPH 2014
Пасивний Будинок для Болгарії
Новини
Розділи
Сторінка на Фейсбук
Новини на Твітері
Прямий Зв’язок по Скайпу
My status