Крок за кроком на шляху до стандарту EnerPHit

Застосовуючи план EnerPHit, власники будинків отримують можливість заощаджувати свої гроші.

Passivhaus_EnerPHit_Retrofit_Plan27 липня 2016р. РНІ Прес-реліз, Дармштадт, Німеччина.

Багато власників будинків і  будівель виконують ремонтні роботи за методикою «Крок за кроком». Для того, щоб уникнути непотрібних додаткових витрат, всі заплановані заходи з енергетичної модернізації повинні бути узгоджені між собою до того, як починається реалізація першого кроку.

Нещодавно Інститутом Пасивного Будинку було розроблено План модернізації EnerPHit для такого перспективного планування.

Крок за кроком на шляху до стандарту EnerPHit

Крок за кроком на шляху до стандарту EnerPHit

 

Деякі  власники не готові нести витрати по впровадженню повної модернізації їх будинків і будівель. Замість цього вони оновлюють тільки відповідні компоненти будівлі, які в даний час мають потребу в оновленні. Модернізація будівель, яка в тому числі здійснюється за планом «Крок за кроком» (Step-by-Step), є важливим елементом майже клімат нейтрального житлового фонду для досягнення цілей ООН щодо пом’якшення наслідків зміни клімату. «Перед початком будь-якої роботи, має бути розроблений загальний план для всіх запланованих поточних і майбутніх кроків модернізації. Це єдиний спосіб, який гарантує, що в цілому всі кроки будуть працювати разом, і що після того, як останній крок завершено власник може отримати задоволення в зручному приміщенні з низькими енергетичними затратами», пояснює Зено Бастіан (Zeno Bastian) співробітник Інституту Пасивного Будинку (м. Дармштадт, Німеччина).

Багато власників виконують модернізацію на основі крок за кроком. Повне до оснащення як, наприклад, з односімейному будинку (див. вище), є винятком. Загальний план для всіх поточних і майбутніх кроків модернізації допомагає уникнути непотрібних додаткових витрат.

Дізнайтесь більше, завантажте файл РНІ прес-релізу: натистніть ТУТ

21-ша Міжнародна Конференція ПБ
Презентація програми designPH 2014
Пасивний Будинок для Болгарії
Новини
Розділи
Сторінка на Фейсбук
Новини на Твітері
Прямий Зв’язок по Скайпу
My status