Стандарт Пасивного Будинку – Енергетична Незалежність України

Літня Академія Пасивного Будинку в Болгарії та Румунії

Компанія «Energy + International Ltd» планує серію тренінгів та подій в Болгарії і Румунії з метою сприяння найбільш енергоефективного стандарту Пасивного Будинку. Літня Академія Пасивного Будинку розпочнеться 13 травня в Софії, Болгарія, з 7-денного тренінга для міжнародних фахівців — CEPH Курсу «Сертифікований Конструктор Пасивного Будинку» («Certified Passive House Designer»). Запрошеним лектором буде архітектор з Данії сертифікований Конструктор Пасивного Будинку Андерс Сонічшен, який добре відомий в світовому архітектурному співтоваристві які член журі Міжнародного Архітектурного Конкурсу 2012: Дизайн Пасивного Будинку в Лозен, Болгарії. Дізнайтеся більше:
…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Європейський тиждень сталої енергетики

Стань частиною Європейськго руху за енергоефективність!

Представництво ЄС в Україні спільно з міжнародними і українськими партнерами готує наступний Європейський тиждень сталої енергетики, що цього року припадає на 22-30 червня. Вже 3-й рік поспіль організатори згуртовують громадян та організації на регіональному та національному рівнях довкола спільної теми. Спільні зусилля в рамках Тижня роблять свій важливий внесок у стале енергетичне майбутнє України.

Дізнайтеся більше:

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Пакет Планування Пасивних Будинків PHPP7 (2012)

Програма розрахунків енергетичних балансів Пакет Планування Пасивних Будинків PHPP7 (2012) UA — перша Українська версія — випуск на початку 2013 року!

Українська Ініціативна Група Пасивного Будинку являється першим офіційним дистриб’ютором в Україні програми розрахунків енергетичних балансів та планування Пасивних Будинків РНРР від Інституту Пасивного Будинку (Німеччина).

Наразі Ви можете придбати у нас сертифіковану копію РНРР:

  • Passive House Planning Package 7 v.2 (2012) (E) – Англійська версія

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

17-а Міжнародна Конференція Пасивного Будинку 2013

Пасивний Будинок — міцний фундамент для керованої енергії

17 — 21 квітня 2013 — Конгрес-Центр Франкфурта-на-Майні

Занадто часто дискусії про енергію працють більше у напрямку ядерної енергії чи енергії твердого палива, минаючи важливий потенціал сталого рішення. Підхід до сьогоднішніх питань з енергії повинен зосередитися на енергоефективності та відновлюваних джерелах енергії. Пасивний Будинок виступає зразковим керівничим концептом у таких рішеннях. Інститут Пасивного Будинку (Німеччина) запрошує прийняти участь в 17-й Міжнародній Конференції Пасивного Будинку.

Детальніше на сайті Конференції
…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Стандарт Пасивного Будинку – пріоритет для правильної школи

© Passipedia: Середня школа Пасивний Будинок в Baesweiler, Німеччина

Запровадження Стандарту Пасивного Будинку для шкільної будівлі, який чітко окреслить параметри шкільного середовища, дозволить комплексно врегулювати низку питань, що виникають у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, зокрема, щодо встановлення мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель, забезпечення їх дотримання (що важливо для створення належного навчального середовища), проведення сертифікації енергоефективності будівлі, фінансування здійснення енергоефективних заходів у будівлях. Дізнайтеся більше:

21-ша Міжнародна Конференція ПБ

Презентація програми designPH 2014

Пасивний Будинок для Болгарії

Новини

Розділи

Сторінка на Фейсбук

Новини на Твітері

Прямий Зв’язок по Скайпу

My status