Українська ініціативна група Пасивного Будинку (м. Луганськ)

Passive House — IGUA

Ольга Носенко

Засновник та голова Української ініціативної групи Пасивного Будинку.
Дипломований інженер, Московський державний будівельний університет (МГСУ), Інститут гідротехнічного і електричного будівництва, підземні гідроелектростанції та споруди. Досвідчений проектувальник, архітектура та конструкції житлових і громадських будівель та споруд, виробничих будівель та споруд, культових будівель. Незалежний консультант і проектувальник Пасивних Будинків та енергоефективних будівель, експерт мережі проекту РНІ PassREg (Регіони Пасивних Будинків з поновлюваними джерелами енергії).Автор перекладу з англійської на українську мову різних версій програми РНРР та designPH (програми розроблені РНІ, Німеччина, директор проф. Вольфганг Файст).
 
e-mail: info (at) passivehouse-igua.com, тел. офіса: +380 (50) 6225498.

Олександр НосенкоОлександр Носенко

Член Української ініціативної групи Пасивного Будинку.
Менеджер проекту Passivhaus Train.
Дипломований інженер-будівельник, Луганський сільськогосподарський університет. Факультет «Промислові та цивільні будинки та споруди». Підприємець, більше 15 років досвіду у власному бізнесі.
 
e-mail: alexn (at) passivehouse-igua.com

Ольга Красюк

Член Української ініціативної групи Пасивного Будинку.
Дипломований архітектор, інженер-будівельник,  Алчевський гірничо-металургійний університет. Архітектурне проектування цивільних будинків та споруд, генеральні плани. 15 років досвіду у проектуванні архітектурної частини проектів та конструкцій житлових та громадських будівель та споруд, виробничих будівель та споруд.
 
e-mail: okrasyuk (at) passivehouse-igua.com

Lidiya BebeshkoЛідія Бебешко

Член Української ініціативної групи Пасивного Будинку.
Головний помічник з редагування перекладів статей на українську мову. Дипломований інженер-механік, Ленінградський технологічний інститут холодильної промисловості. Понад 25 років педагогічного досвіду у викладанні техничних та філологічних наук. Лідія Бебешко має звання “Відмінник освіти України” та “Заслужений майстер народної творчості України” — майстер художньої вишивки.
 
e-mail: lbebeshko (at) passivehouse-igua.com

Олександра Столярчук

Член Української ініціативної групи Пасивного Будинку.
Дипломований інженер-електрик, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. 15 років досвіду у проектуванні електротехнічної частини  проектів житлових та громадських будівель та споруд, виробничих будівель та споруд, зовнішніх електричних мереж та споруд.
 
e-mail: astolyarchuk (at) passivehouse-igua.com

 

23-я МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПБ

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

ПРОЕКТ «П.Б. ЛОЗЕН, БОЛГАРІЯ»

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР