Конференція «Менеджмент та фінансування сталого енергетичного розвитку міст»

Менеджмент та фінансування сталого енергетичного розвитку міст

З 29 по 30 березня 2011 року у місті Вінниця відбудеться конференція «Менеджмент та фінансування сталого енергетичного розвитку міст», присвячена питанням розбудови системи управління енергоресурсами на муніципальному рівні.

Організатори заходу — Асоціація «Енергоефективні міста України» та Вінницька міська рада. Програмою конференції передбачені презентації  національних та місцевих проектів та програм Асоціації та її (Делегації Європейського Союзу в Україні, товариства Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), об’єднань європейських муніципалітетів Climate Alliance та Energy Cities). Асоціація як офіційна структура підтримки «Угоди мерів» представить до уваги учасників інформацію про впровадження даної європейської ініціативи на теренах держави. Так, серед іншого, буде обговорено стан підготовки містами-підписантами Плану дій для сталого енергетичного розвитку, етапи організації міських Днів сталої енергії, презентовано українську версію програмного продукту ECORegion, що визнаний Європейською Комісією як ефективний онлайн-інструмент для «Угоди мерів» з моніторингу викидів СО2. Окрім цього, заплановано проведення тренінгу для енергоменеджерів та презентацію кращих практик енергозбереження, а також обговорення проблеми розвитку транспортної інфраструктури на місцевому рівні.

Після закінчення конференції відбудуться Загальні збори Асоціація «Енергоефективні міста України» за участю міських голів міст-членів Асоціації. На порядку денному – звіт про діяльність у 2010 році та напрацювання основних напрямків роботи Асоціації у цьому році.

Джерело: enefcities.org.ua

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР