29 березня Міжнародна конференція з питань реформи житлово-комунального господарства України

29 березня Віктор Тихонов візьме участь у міжнародній конференції з питань реформи житлово-комунального господарства України.

29 березня 2011 року о 9:30 год. Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Миколайович Тихонов візьме участь у Міжнародній конференції «Розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у контексті реалізації реформи житлово-комунального господарства в Україні», під час якої заплановано проведення першого засідання тематичного прес-клубу.

У міжнародній конференції візьмуть участь також Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Михайлівна Акімова; народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимир Васильович Рибак;  представники міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування, асоціацій ОСББ. На конференцію запрошуються всі бажаючі представники ЗМІ. Початок реєстрації учасників о 9:00.

12:15 год. розпочнеться перше засідання тематичного прес-клубу «Реформування місцевого самоврядування та розвиток житлово-комунального господарства». Тема обговорення: розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у контексті реалізації Програми економічних реформ, проголошених Президентом України В.Ф. Януковичем.

Перше засідання прес-клубу відкриває серію заходів (дискусійних клубів, круглих столів), що будуть проводитись на постійній основі Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за сприяння Програми Ради Європи «Посилення місцевої демократії та сприяння реформам місцевого самоврядування в Україні» та Проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Інформаційні заходи мають на меті покращити інформування широкого кола громадян про основні напрями реформи місцевого самоврядування та сфери ЖКГ через організацію просвіти та співробітництва із ЗМІ (національними, регіональними та місцевими).

У засіданні прес-клубу візьмуть участь Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Єгорович Хіврич; Директор департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Міністерства Наталія Іванівна Олійник; представники національних асоціацій органів місцевого самоврядування, ОСББ, міжнародних донорських організацій та ЗМІ.

Заходи відбудуться за адресою: м. Київ, вул. Димитрова, 24, 9-й поверх, конференц-зал.

Джерело: Урядовий Портал

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР