Тиждень Сталої Енергії ЄС в Україні

Жива сила міст — успіх 16-го щорічного рандеву в Загребі Майже 200 учасників з різних секторів та рівнів, 3 фестивальні акції, 1 стратегічна сесія із 14-ма політиками високого рангу в якості спікерів… 16-е щорічне «рандеву» Energy Cities було великим успіхом, не лише в плані кількості.

Подія, яка відбулася на минулому тижні з 6 по 8 квітня у місті Загреб, зібрала представників міст і місцевих енергетичних агенцій, європейських асоціацій, а також національних і регіональних інституцій. Критичний погляд на те, що відбулося в минулому році доповнився практичним досвідом міст з усієї Європи у трьох основних аспектах: участь, територіальна співпраця і фінансування.

Під час Генеральної Асамблеї члени мережі Energy Cities прийняли документ, який є відповіддю на План Енергоефективності ЄС. Він закликає до обов’язкових цілей, пильнішої уваги до децентралізованих систем і значно демократичнішої і відповідальнішої системи енергетики, яку можуть зрозуміти громадяни. Тема енергоефективності стала основною і під час стратегічної ранкової сесії у п’ятницю: високопосадові представники лобістських асоціацій ЄС, національних і регіональних міністерств та три мери міст обговорювали питання, яким чином багаторівневе управління повинно працювати і вже частково працює у цій сфері.

У цьому ж зв’язку, склад Ради Директорів Energy Cities було оновлено. Персональний склад дещо змінився і налічує наступних 11 членів: Делфт (Нідерланди), Брюссель (Бельгія), Вілла-нова-да-Гая (Португалія), Париж (Франція), Гайдельберг (Німеччина), Векшйо (Швеція), Бельсько-Бяла (Польща), Брашов (Румунія), Хельсінкі (Фінляндія), Фігерас (Іспанія), Лесестер (Великобританія). Вітаємо цей новий склад Ради, який представлятиме 1000 членів Energy Cities у найближчі два роки!

Ми особливо раді, що Гайдельберг було повторно обрано президентом мережі. Привітання для Еккарта Вюрцнера та його команди! Майже 100 плакатів «Зроби сам» із зображеннями інноваційних заходів міст були виставлені під час конференції. Три з них були нагороджені під час церемонії вручення Гран-прі містам у Загребі за оригінальність, натхненність та привабливість: Корк (Ірландія), Саттон (Великобританія) і Aгведа (Португалія). Всі плакати можна побачити в галереї он-лайн.

Джерело: http://www.enefcities.org.ua

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР