1 Міжнародна Конференція з Будівництва Пасивних Будинків в Україні

8 червня 2011 в Києві в синьому конференц-залі ВЦ «АККО Інтернешнл» пройде 1я Міжнародна конференція з будівництва Пасивних Будинків в Україну, організована «Проектом Пасивний Будинок» у співпраці з компанією «Смарт-Експо».

Конференція пройде в рамках п’ятого міжнародного спеціалізованого форуму SMART CITY — РОЗУМНЕ МІСТО, який відбудеться 7-9 червня 2011 року в Києві у ВЦ «АККО Інтернешнл».
У рамках конференції будуть висвітлені різні сторони і можливості реалізації стандарту Пасивного Будинку на Україні.
На сьогоднішній день в результаті постійного підвищення цін на енергію, а також необоротних змін, що відбуваються з природою, поняття Пасивний Будинок та енергозбереження стали ключовими фразами будівельного ринку України.
За допомогою стандарту Пасивного Будинку обсяг енергоспоживання в існуючих в Україні будинках (у тому числі новобудовах) можна скоротити на більш, ніж 90%! І це — при незмінних витратах на будівництво! Крім того, якщо врахувати, що витрати на зведення будинку становлять лише 20% від загальних витрат на будинок протягом усього його життєвого циклу, то така інвестиція тим більш є виправданою.
Однак, в Україні для більшості фахівців будівельної сфери багато чого залишається як і раніше незрозумілим про Пасивні Будинки, та  існує безліч питань, на які всі шукають відповіді:

· Що таке Пасивний Будинок?
· Чи можливо будівництво Пасивних Будинків в Україні?
· Як побудувати Пасивний Будинок?
· Та інші …

Підібрані нами доповідачі — з-за кордону, а також українські фахівці — з різних сфер енергозберігаючого будівництва дадуть відповідь на ці та багато інших питань в рамках конференції.
Вже сьогодні в Україні починають виникати перші енергозберігаючі проекти, які за стандартом енергозбереження межують з Пасивними Будинками. У той же час у Західній Європі вже побудовано більше 25 тисяч Пасивних Будинків, що залишає нашу країну далеко позаду інших прогресивних європейських країн.
У програмі конференції, крім основ будівництва Пасивних Будинків, буде також розказано про досвід країн західної Європи. З тим, щоб висвітлити практичну сторону підходу до будівництва Пасивних Будинків в Україні, в програмі буде представлена ​​дисертація, виконана на тему «Пасивний Будинок і кліматичні зони в Україну», а також дипломна робота молодого фахівця, який детально розповість про можливості адаптації стандарту Пасивного Будинкудо українського архітектурного смаку. Практична частина конференції буде доповнена доповідями про ізоляційні матеріали, вікнах і вентиляції в енергозберігаючих будинках.
Джерело: http://smart-expo.com.ua/

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР