Конференція: Створення високотехнологічних екокомплексів в Україні на основі концепції стійкого розвитку

ДРУГА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Створення високотехнологічних екокомплексів в Україні на основі концепції збалансованого (стійкого) розвитку»

ДРУГА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ Україна, АР Крим, м. Алушта пансіонат «Кримські Зорі»

14– 17 травня 2013 року

Створення високотехнологічних екокомплексів  — природна реакція на ситуацію в Україні, яка переживає фінансову, соціальну, політичну, екологічну, енергетичну, демографічну, житлову, продовольчу кризу.

Концепція національного проекту розроблена на основі аналізу тенденцій розвитку процесів глобалізації і ролі України в світовому розподілі праці, на основі принципів стійкого розвитку, характеристики сучасного постіндустріального інформаційного суспільства («суспільства знань»), формування «національної ідеї», досвіду існування на території України стародавніх культур, сучасних технологій природного землеробства, вивчення світового досвіду існування екопоселень, інноваційних енергоефективних, будівельних і інформаційних технологій. Всі ці аспекти будуть розглядатись на міжнародній науково-практичній конференції.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Актуальні проблеми глобалізації і роль України в світовому розподілі праці. Збалансований (стійкий) розвиток України, законодавча та нормативна база для забезпечення стійкого розвитку. Складові інноваційного розвитку та їх взаємодія: «Наука – освіта – виробництво – влада — громадянське суспільство». Будівництво і аграрний сектор – пріоритети розвитку регіонів.

2. Проблеми оцінки, збереження і відтворення природно-ресурсного потенціалу України, як життєвого і виробничого середовища. Екологія довкілля. Еніодослідження.

3. Житлова проблема і шляхи її вирішення. Тенденції розвитку житлового будівництва в Україні. Доступне житло. «Зелене будівництво». Проектування житлових будівель з врахуванням їх життєвого циклу, параметрів комфортності, екологічності, економічності.

4. Нові архітектурно-конструктивно-технологічні системи будівництва малоповерхових житлових будівель із місцевих матеріалів. Технологія енергоефективного та Пасивного будівництва. Будинки із використанням дерев’яного каркасу, гнутих стальних оцинкованих профілів, органічних утеплювачів. Будинки із соломи. Будинки із глинобетону.

5. Енергоефективність будівель. Інженерні системи забезпечення мікроклімату та комфортних умов для людини з використанням відновлювальних джерел енергії. Водопідготовка, очистка стічних вод. Технології утилізації відходів життєдіяльності людини.

6. Організація виробничої діяльності в аграрних екокомплексах. Органічне землеробство та технології вирощування екологічно чистих продуктів рослинництва та тваринництва.

7. Медико-біологічні аспекти здорового способу життя. Соціальні аспекти організації екокомплексів.

8. Досвід проектування, створення та експлуатації екокомплексів.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

АР Крим, м. Алушта, вул. Октябрьская, д. 5, пансіонат «Кримські Зорі»

Завантажити запрошення

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР