Середньорічні міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків

Поділіться з іншими своїм досвідом Пасивного Будинку!

Наразі встановлені дати проведення міжнародних днів відкритих дверей пасивних будинків у 2019 році:

Середньорічні міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків — 28-30 червня 2019 року.

Міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків — 8-10 листопада 2019 року.

З 28 — 30 червня 2019 року відбудуться Середньорічні міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків, які організує Міжнародна асоціація Пасивного Будинку iPHA та її філії.  Ця подія дозволяє учасникам відчути у середині року переваги будівель Пасивного Будинку в іншому сезоні до події в листопаді.

Щоб зареєструвати власну будівлю, зверніться до місцевої філії або безпосередньо до iPHA, надіславши ваш запит на електронну адресу info@passivehouse-international.org, і iPHA внесе ваш проект до карти!

Для бажаючих відвідати будівлю Пасивного Будинку під час цього середини року, зараз доступна карта учасників зі всього світу!

Міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків — це чудова можливість дізнатися про Пасивний Будинок та енергоефективні будівлі. Звертайтеся до нинішніх власників і дізнайтеся, як це жити в Пасивному Будинку, а також про те, яким був процес будівництва або модернізації. Деякі відкриті будинки та будівлі матимуть навіть фахівців, які мають знання та інструменти для пояснення технічних деталей проектів Пасивного Будинку.

Як і всі можливості для розмови та вивчення Пасивного Будинку, учасники можуть відчути для себе будинки Пасивного Будинку, як житлові , так і нежитлові.

Насолоджуйтесь комфортними температурами в приміщеннях, подивіться на систему вентиляції, задайте питання і розгляньте можливості втілення стандартів Пасивного Будинку для власних будівельних проектів.

Джерело:  Міжнародна асоціація Пасивного Будинку iPHA.

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР