Запрошення на екскурсію до Passivhaus Codru Quince!

Власник Passivhaus Codru Quince Микола Волошин запрошує відвідати його Пасивний Будинок!

Passivhaus Codru Quince 10 November 2019Обмін досвідом зі всіма зацікавленими в Пасивних Будинках та енергоефективних будівлях.

8-10 листопада 2019 року в рамках 16 Міжнародних днів відкритих дверей Пасивних Будинків відчиняються двері будівель Пасивних Будинків по всьому світу!

16 Міжнародні днів відкритих дверей Пасивних Будинків. Приймаючи участь зі своїм власним Пасивним Будинком, офісом, лікарнею або іншою будівлею, ви можете презентувати свій досвід проживання або роботи в будівлі Пасивного Будинку та допомогти поширити інформацію про переваги енергоефективних будівель.

Якщо ви живете в Молдові або в прикордонних країнах, або подорожуєте до Молдови, у вас є можливість відвідати чудовий Пасивний Будинок Passivhaus Codru Quince, у неділю 30 червня 2019 під час Міжнародних днів відкритих дверей Пасивних Будинків 2019 #iPHopendays. Ви дізнаєтеся «з перших рук», що таке Пасивний Будинок і які преваги він пропонує для мешканців!

Інформація для відвідувачів

Неділя 10.11.2019 / 10.00 — 18.00
Будь ласка, зателефонуйте, щоб узгодити/ забронювати час вашого відвідування!

Місце зустрічі: MD-2011 Кодру, Кишинів, Молдова, вул. Гутуйор 12

Екскурсія: власник Пасивного Будинку — Микола Волошин

Контакт: +373 22507811

Група: 1 – 10

Додаткова інформація:

Пасивний Будинок Passivhaus Codru Quince (Кодру, Молдова) знаходиться на стадії будівництва (завершальний етап). Знайомство з цим будинком цікаве та корисне для архітекторів, інженерів-конструкторів, інженерів будівельних послуг, майстрів-будівельників, інших фахівців будівельної та енергетичної галузей, студентів, а також для майбутніх власників енергоефективних Пасивних Будинків. Ви матимете нагоду дізнатися з досвіді автора  — власника цього Пасивного Будинку про важливі етапи будівництва та проблеми, які можуть виникнути в процесі, а також їх оптимальні рішення для досягнення вимог стандарту Пасивного Будинку.

Будь ласка, завантажте запрошення!

Українська версія — натисніть ТУТ!

English version — click HERE!

Русская версия — нажмите ЗДЕСЬ!

Більше інформації про Passivhaus Codru Quince—на сайті РНІ (Німеччина) в Базі даних Пасивних Будинків: Project ID 5862 Passive House, Codru Moldova

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР