Пасивний Будинок — Стандарт Якості
Приклади Пасивних Будинків
Будучи стандартом якості, Стандарт Пасивного Будинку не диктує ніяких особливих методів будівництва. Чи є це солідні, деревьяні або композитні конструкції — архітектори та інженери можуть проектувати Пасивні Будинки відповідно до власних уподобань. Навіть виробники збірних будинків пропонують конструкції Пасивного Будинку. Універсальний стандарт Пасивного Будинку також все частіше використовується при модернізації старих будинків, а також у проектуванні нежитлових будівель, таких як школи, адміністративні будівлі, заводи та готелі. Так як концепція Пасивного Будинку заснована на фізичних принципах, кожна будівля може і повинна бути адаптована до нього згідно особливостей клімату.
З більш ніж Пасивних Будинків побудованними по всьому світу, Стандарт Пасивного Будинку швидко поширюється по всьому світу. На сьогоднішній день Пасивні Будинки були побудовані майже в усіх європейських країнах (див. карту), в Сполучених Штатах, Канаді та Японії — і це лише деякі з них. І це число зростає!
Інформація по Пасивним Будинкам підготовлена за матеріалами Інституту Пасивного Будинку м. Дармштадта, Німеччина (Passivhaus Institut Darmstadt) та автора Стандарту Пасивного Будинку Проф. Доктора Вольфганга Файст (Wolfgang Feist). http://www.passiv.de/ http://www.passivehouse-international.org/ http://passipedia.passiv.de/ http://www.passivhaustagung.de/