Теплові Містки

Конструювання без теплових містків важливо не тільки для Пасивних Будинків

Тепло (тепловий потік) має напрямок з опалювального приміщення назовні. При цьому воно вибирає шлях найменшого опору. Тепловий потік не повинен обов’язково мати направлення, нормальне до поверхні огороджувальної конструкції. Часто тепловий потік викривляється, обтікаючи ділянки, заповнені малотеплопроводним матеріалом. У таких випадках фахівці говорять про «теплові містки» (або містки холоду).

Теплові містки мають наступні негативні наслідки:

  • Змінені, часто знижені значення температури на внутрішніх поверхнях зовнішніх стін. У гіршому випадку це може призвести до зволоження будівельних конструкцій і росту цвілі;
  • Змінені, часто підвищені значення тепловтрат.

У Пасивному Будинку ці негативні впливи можуть бути запобігти, причому температури на всіх зовнішніх стінах залишаються досить високими, що не може більше призвести до негативного впливу вологи, також додаткові тепловтрати зневажливо малі. Якщо тепловтрати від теплових мостів менше ніж граничне значення лінійного коефіцієнта теплопередачі, встановлене 0,01 Вт / м², то така конструкція задовольняє критеріям «конструювання без теплових мостів».

Якщо критерії конструювання без теплових мостів буде скрізь дотримані, то проектувальники і забудовники не повинні більше будуть побоюватися утворення холодних і вологих зон, а трудомісткість розрахунку по визначенню теплової енергії на опалення буде значно нижче.

Конструювання без теплових мостів істотно покращує якість конструкцій. Завдяки цьому підвищується довговічність конструкцій, і відбувається економія теплової енергії на опалення.

У Пасивному Будинку тепловтрати через теплові містки також сильно скорочені. Дуже часто вони скорочені настільки, що їх не потрібно враховувати.

Читайте далі:

PassivHaus: Пасивний Будинок.
Стандарт Пасивний Будинок.
Пасивний Будинок — Стандарт Якості.
Історія та світовий досвід будівництва Пасивних Будинків.
Чому нам потрібен Пасивний Будинок?
Проектування з Сонцем.
Конструкції Пасивного Будинку.
Теплоізоляція.
Герметичність.
Герметичність: захист конструкцій.
Теплові містки.
Вікна та двері.
Вентиляція.
Планування Пасивного Будинку – РНРР 2007 Пасивний Будинок. Пакет Планування.
Купити Пакет програми РНРР 2007 Пасивний Будинок. Пакет Планування.
Навчання – курси, семінари, конференції, виставки.
10 міфів про Пасивні Будинки – Інтервью з директором Німецького Інституту Пасивного Будинку проф. Вольфгангом Файстом.
Інформація по Пасивним Будинкам підготовлена ​​за підтримкою Інституту Пасивного Будинку м. Дармштадта, Німеччина (Passivhaus Institut Darmstadt) та за матеріалами автора Стандарту Пасивного Будинку Проф. Доктора Вольфганга Файст  (Wolfgang Feist).
http://www.passiv.de/   http://www.passivehouse-international.org/   http://passipedia.passiv.de/   http://www.passivhaustagung.de/

Green Harmony Home

We design your Green Harmony Home!

26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР