Пасивний Будинок: Інновації в Усьому Світі

16-а Міжнародна Конференція Пасивного Будинку 2012
Ганновер, Німеччина 2012

2 травня 2012 Базовий курс «Пасивний Будинок»
4 – 5 травня 2012 16-а Міжнародна Конференція Пасивного Будинку
та Виставка, Конгрес Центр Ганновера
6 травня 2012 Екскурсії в Пасивні Будинки

© Інститут Пасивного Будинку, Німеччина

Пасивний Будинок: Інновації в Усьому Світі

Натхнені розвитком цієї теми, світові фахівці-професіонали  в галузі Пасивних Будинків з різних країн світу зберуться в Ганновері, Німеччина на майбутній Міжнародній Конференції Пасивного Будинку, яка відбудеться в травні 2012 року.
Міжнародна Конференція Пасивного Будинку придбала визнання в усьому світі в якості ведучої події для енергоефективного будівництва.
Організована Proklima та Інститутом Пасивного Будинку, Німеччина, ця справді глобальна подія буде служити форумом для обміну знаннями та досвідом між всіма її учасниками з усього світу.

Виходючи на весь комплекс будівельних професіоналів та широкої громадськості, Конференція протягом 5-ти днів рамкової програми буде включати в себе різні суб-події, такі як пленарні засідання світового значення, форуми експертів та майстрів, курси для новачків Пасивного Будинку, ярмарок вакансій, а також виставки, демонструючі велику різноманітність енергозберігаючих компонентів та рішень.

Конференція завершується  екскурсіями – відвідуванням  побудованих пасивних будинків,  надаючи можливість відчути власно якість та комфорт, що пропонують реальні Пасивні Будинки.

Якість, комфорт, заощадження ресурсів, захисту клімату, стійкість – все це має Пасивний Будинок. Високоефективні компоненти, виготовлені та встановлені місцевими фахівцями, зводять до мінімуму використання енергії в процесі створення доданої вартості на місцевому рівні. Пасивний Будинок таким чином пропонує комплексний підхід до сталого майбутнього.

Як очікується, Міжнародна Конференція Пасивного Будинку 2012 більше, ніж будь-коли надасть можливість втілення інноваційних енергоефективних рішень. Узгоджеючи видатну архітектуру та відмінну продуктивність енергії, боротьбу з проблемами кліматичних зон, розвиток компонентів Пасивних Будинків та енергоефективних приладів, впровадження концепції Пасивного Будинку ринкам нерухомості по всьому світу все це входить до числа багатьох питань, які розглядатимуться на конференції.

Додаткова інформація та реєстрація:

www.passivehouseconference.org

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР