Відень запрошує експертів Пасивного Будинку

21-ша Міжнародна конференція Пасивного Будинку 2017

PHI-21-Passive-House-Conference-201728 | 29 квітня 2017

Messe Wien, Конгрес-центр | Відень, Австрія

Тема Конференції 2017 року: Пасивний будинок — для всіх

Міжнародна конференція Пасивного Будинку – це річна Преміум подія Пасивного Будинку, яка збирає близько 1000 лідерів мислителів і інноваторів з усього світу. Тут ви знайдете широкий спектр мережевих можливостей! Презентації, семінари та екскурсії дозволяють поділитися своїм досвідом з іншими фахівцями і дізнатися більше про останні події в святі Пасивних Будинків. Окрім того, Конференція супроводжується виставкою Пасивного Будинку, де всі провідні виробники представлять свої новітні продукти! У п’ятницю ввечері відбудеться подія, до якої теж варто долучитися! Отже, поспішайте, не пропустіть!

21-Passivhaus-Conference-2017-PHI

Відень приваблює туристів — і піонерів Пасивних Будинків

Майбутня 21-ша Міжнародна конференція Пасивного Будинку  2017 пройде в австрійській столиці Відні – місто, яке все частіше звертається до енергоефективного будівництва. Тут в 2013 році відбулося відкриття 20-типоверхової офісної вежі RWH.2, на той час найвищої в світі будівлі Пасивного Будинку.

Відень також є батьківщиною Eurogate, першої житлової нерухомості, спорудженої за стандартом Пасивного Будинку, що складається з 800 квартир. З тих пір у Відні були розбудовані проекти численних кварталів та селища Пасивних Будинків.

У сусідній провінції Нижньої Австрії з 2008 року застосовуються вимоги щодо громадських будівель, які повинні відповідати стандарту Пасивного Будинку, в тому числі навіть будівлі судів і в’язниць! Місто також має досвід роботи з реконструкції будівель в стилі часів короля Вільгельма за стандартом Пасивного Будинку.

 Messe Wien, Конгрес-центр | Відень, Австрія

Пасивний Будинок для всіх

Темою 21-ої Міжнародної конференції Пасивного Будинку є «Пасивний Будинок для всіх». У зв’язку з цим Конференція буде підкреслювати зростаючу поширеність Пасивного Будинку по всьому світу. Перший в світі Пасивний Будинок, побудований в 1991 році в Дармштадті, був житловим будинком-таунхаузом. У той же час, є будівлі Пасивного Будинку для всіх видів застосування, різні методи будівництва, для будь-яких кліматичних умов і для всіх бюджетів.

Більше інформації — на сайті РНІ про конференції Пасивного Будинку:

http://www.passivhaustagung.de/en

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР