Пакет Планування Пасивних Будинків РНРР8 (2013)

designPH_cdlabel_pro2

Для того, щоб побудувати таку будівлю як Пасивний Будинок, недостатньо простого об’єднання відповідних компонентів – інтеграційна сума більша за суму окремих частин. Взаємодія компонентів зумовлює необхідність інтегрального плану для досягнення стандарту Пасивного Будинку. Це і є метою програми РНРР — Пакету Планування Пасивних Будинків.

Хоча деякі компанії пропонують інші програми розрахунків будівель, те, що відрізняє PHPP від цих програм — це високий рівень точності: в PHPP енергетичний баланс розраховується з точністю до  + 0,5 / — 0,5 кВт∙год!

Ґрунтуючись здебільшого на європейських нормах, РНРР використовує численні перевірені і схвалені розрахунки для отримання попиту на опалення/охолодження та на первинну енергію будівлі, а також схильність будівлі до перегріву в теплу пору року. Хоча програма РНРР була розроблена спеціально для планування Пасивних Будинків, цей інструмент може також використовуватися при проектуванні інших будівель, у тому числі  — для моделювання та розрахунків енергетичних балансів при модернізації історичних будівель.

Нова версія програми РНРР8 (2013) вже доступна німецькою, англійською та українською мовами! Для замовлення — натисніть ТУТ!

Застосування в усьому світі, додаткові  функції, поліпшення зручності та сумісності 

phpp8_2013Інститут Пасивного Будинку випустив нову версію Пакету Планування Пасивного Будинку PHPP8 (2013)! Наразі доступна нова версія програми РНРР8 німецькою та англійською мовами. Випуск української версії РНРР 8 (2013) заплановано у 2015 році. Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

Програма PHPP 8 містить цілий ряд  нововведень і вдосконалень, як то:

  • Додаткові кліматичні дані для широкого кола нових міжнародних регіонів.
  • Перевірені й поліпшені алгоритми розрахунків для охолодження та осушення (більш детальну інформацію можна знайти на Passipedia).
  • Передбачено введення даних для різних варіантів стратегій пасивного охолодження. На додаток до стратегій нічної вентиляції, які вже було втілено в попередніх версіях РНРР, у новій версії РНРР8 (2013) розширено вхідні дані пасивного охолодження, що дозволяє запроваджувати стратегії використання систем механічної вентиляції повітря та вентиляції через вікна.
  • Поліпшені можливості підключення й доступність імпорту та експорту через зовнішні макроси PHI.
  • Додано робочий лист PV та розрахунки варіантів теплових насосів, внаслідок чого PHPP-розрахунки все більше задовольняють майбутнім вимогам оцінки сталих будівель.
  • Переглянуто меню «Вибір даних» і покращена сумісність РНРР з MAC та OpenOffice.
  • Додано новий робочий лист Компоненти, що містить PHI-сертифіковані компоненти, придатні для використання в Пасивних будинках, а також їх робочі характеристики. Разом з тим вручну можуть вводитись дані про додаткові несертифіковані компоненти.

Замовити нову версію Пакету Планування Пасивного Будинку PHPP8 (2013) — натисніть ТУТ!

logo_designPH_150designPH — Новий інструмент 3D-моделювання для PHPP – у продажу!

На додаток до нової версії PHPP PHI розробив плагін для програми Trimble SketchUp — інструмент для введення в РНРР геометрії будівлі. Інструмент designPH дозволяє користувачам моделювати свої проекти Пасивних Будинків в 3D форматі. Інструмент designPH надає подвійну перевагу. По-перше, він спрощує процес введення даних у PHPP; а по-друге, він забезпечує зворотній зв’язок з попередньо виконаними проектами в рамках програми SketchUp.

Дізнайтеся більше про інструмент designPH — натисніть ТУТ!

Замовити інструмент designPH — натисніть ТУТ!

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР