PHPP7.2 2012 (UA), PHPP8 2013 v.5 (EN), designPH 2013 v.1, PHPP9 2015 v.7 (EN)

Програма розрахунків енергетичних балансів Пакет Планування Пасивних Будинків PHPP7.2 2012 (UA) – Українська версія.

phpp-2012-ukr

Чи потрібна детальна програма динамічного моделювання енергії для планування кожного Пасивного Будинку? Навіть кілька років тому це було потрібно. Зараз ми знаємо з досвіду, що в більшості випадків процедури балансування стаціонарної енергії призводять до отримання дуже точних результатів для Пасивних Будинків. Ці результати можна оцінити заздалегідь за допомогою динамічного моделювання. Таким чином можна значно спростити процес проектування Пасивних Будинків для звичайних будинків, використовуючи відносно просту програму РНРР. Українська Ініціативна Група Пасивного Будинку є першим офіційним дистриб’ютором Інституту Пасивного Будинку (РНІ, Німеччина) в Україні програми розрахунків енергетичних балансів та планування Пасивних Будинків РНРР.

Наразі ви можете придбати у нас сертифіковану копію РНРР:

Нова версія програми РНРР9 v.7 (2015) вже доступна на німецькій та англійській мовах. У нас ви можете замовити англiйську версiю Passive House Planning Package РНРР9 2015 v.7 (EN).

Дізнайтеся більше про нову версію РНРР9 (2015) v.7 (EN) — натисніть ТУТ!

Пакет програма РНРР містить: CD з файлами програми + Керівництво Користувача з планування Пасивних Будинків на 217 стор.. Для українських користувачей додатково — Кліматичні дані обласних міст України + копія нового Українського будівельного стандарту ДСТУ-Н Б В.1.1-27: 2011 «Будівельна Кліматологія» (PDF-файл).

Ціни на програмні продукти та Форма замовлення — натисніть ТУТ!

Особливості версії PHPP7 (2012)

  • Робочий лист “Перевірка” в комплекті з опції планування реконструкції будівель згідно за вимогами EnerPHit, а також міжнародними критеріями Пасивного Будинку.
  • Опції введення даних для різних розділів вентиляції в межах однієї будівлі (новий робочий лист у файлі Excel “Додаткова Вентиляція”).
  • Окремий робочий лист для компактних установок з двома тепловими насосами (новий робочий лист у файлі Excel “Комбінований ТН”).
  • Внесено зміни у робочі листи “Вікна”, “Вентиляція”, а також значно розширені списки сертифікованих компонентів і конструкцій для Пасивних Будинків.
  • Інтерфейс імпорт-експорт.
  • Окремий інструмент IP-Конвертор.
  • Значні зміни – покращення в Керівництві користувача РНРР.
  • та багато інших важливих функцій та алгоритмів.

Перший публічний реліз designPH версія 1.0

designPH_cdlabel_pro2designPH – це новий інструмент, розроблений Інститутом Пасивного Будинку, який тісно пов’язаний з PHPP.
designPH та PHPP утворюють єдність, коли справа йдеться про спорудження будівель з найвищою енергоефективністю.
designPH є новим, інтерактивним, графічно орієнтованим інтерфейсом введення даних для PHPP.
designPH – це плагін для 3D CAD програми SketchUp, яка вільна для завантаження і використання.

Ціни на програму designPH та Форма Замовлення — натисніть ТУТ!

  • Ознайомитись з програмою РНРР можна переглянувши Презентацію версії РНРР 2007/1 UA. Для завантаження файла презентації PHPP 2007/1 UA — натисніть ТУТ.
  • Повна версія PHPP 7 (2012) постачається разом з Керівництвом Користувача на 217 сторінках, яке пояснює питання по проектуванню та будівництву Пасивних Будинків та особливості проектування та розрахунків. Вміст сторінок Керівництва користувача можна переглянути ТУТ.
  • Для ознайомлення з Демоверсією РНРР 2007 (англ.) натисніть ТУТ.
  • Увага! Авторські Права на всі версії програми РНРР належать Інституту Пасивного Будинку (Німеччина). Забороняється робити будь які зміни в програмі РНРР або незаконно тиражувати її копії.

Ціни на програмні продукти та Форма Замовлення — натисніть ТУТ!

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР