Міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків 2019

Міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків 2019: 8-10 листопада 2019р.

Поділіться з іншими своїм досвідом Пасивного Будинку!

З 8 по 10 листопада 2019  року відбудуться Міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків, які організує Міжнародна асоціація Пасивного Будинку iPHA та її філії.  Ця подія пропонує всім зацікавленим відчути  наочно всі переваги будівель Пасивного Будинку та енергоефективних будівель.

Якщо ви бажаєте зареєструвати свій власний Пасивний Будинок, зверніться до місцевої філії або безпосередньо до iPHA, надіславши ваш запит на електронну адресу info@passivehouse-international.org, і iPHA внесе ваш проект до карти!

Для тих, хто бажає відвідати будівлю Пасивного Будинку під час цього закладу, зараз доступна карта учасників зі всього світу!

International Passive House Open Days 2019

Міжнародні дні відкритих дверей Пасивних Будинків — це чудова можливість дізнатися більше про Пасивний Будинок та енергоефективні будівлі. Ви можете запитати власників і дізнайтеся, як це — мешкати в Пасивному Будинку, а також про те, яким був процес будівництва або модернізації. Деякі відкриті будинки та будівлі матимуть навіть фахівців, які мають знання та інструменти для пояснення технічних деталей проектів Пасивного Будинку.

Як і всі можливості для розмови та вивчення Пасивного Будинку, учасники можуть відчути для себе будинки Пасивного Будинку, як житлові, так і нежитлові.

Насолоджуйтесь комфортними температурами в приміщеннях, ознайомтеся з системою вентиляції, задайте питання та розгляньте можливості втілення стандартів Пасивного Будинку для власних будівельних проектів.

Джерело:  Міжнародна асоціація Пасивного Будинку iPHA.

 

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР