8-й День Відкритих Дверей в Пасивних Будинках з 11 по 13 листопада 2011

Міжнародні Дні Пасивних Будинків проводяться Міжнародною Асоціацією Пасивного Будинку (IPHA) за підтримкою своїх міжнародних партнерів і філій.

Відкриваючи Пасивні Будинки для населення, Дні Пасивних Будинків забезпечують можливість для ентузіастів, а також і новачкам,  випробувати Пасивні Будинки в усіх їх різноманітті, а також відчути комфорт, який вони пропонують, як кажуть, з перших рук. Приватні будинки і нежитлові будівлі, офісні будівлі, дитячі садки, школи, вузи, виробничі будівлі, спроектовані різними архітекторами, використовуючи різні методи будівництва, щорічно беруть участь в Днях Пасивних Будинків , відкриваючи свої двері для публіки. Цей щорічний захід є чудовим засобом для підвищення обізнаності та інтересу до Пасивних Будинків.

 

 

 

 

 

В ці дні будуть організовані екскурсії в Пасивні Будинки в Німеччині, Австрії, Великобританії, Чехії, Польщі, Україні та інших країнах світу. Дуже часто існують обмеження щодо кількості осіб в групах, тому здійснюється попередній запис.

З 1 вересня 2011 року буде розміщена інформація щодо відвідування об’єктів.

Для того, щоб вибрати  об’єкти пасивних будинків, які є вам цікаві,  необхідно перейти за наступним посиланням:

http://www.passivhausprojekte.de/projekte.php?lang=de

http://www.passivhausprojekte.de/projekte.php?lang=en
Для пошуку необхідного об’єкта виберіть країну та регіон землю (область). Далі можна задавати різні критерії для пошуку пасивних будівель. Можуть бути відкриті не всі об’єкти, або екскурсії будуть проводитися не всі три дні. Треба на це звертати увагу.

Можна значно прискорити пошук, якщо вибрати тільки дати проведення екскурсій та задавши самостійно необхідний населений пункт.

Під час 7-го дня відкритих дверей, що проводився з 12 по 14 листопада 2010 року, було відкрито понад 300 Пасивних Будинків в Німеччині, а загалом більше ніж 750 Пасивних Будинків по всьому світу.

Автор та власник першого Українскьго пасивного екобудинку – архітектор Тетяна Ернст — приймає вдруге учась в  Міжнародних Днях Пасивних Будинків.

Екскурсія в пасивний екобудинок «Сонця» відбудеться 12 листопада 2011.

  • Збір цікавляться відбуватиметься о 10.00 біля станції метро «Сирець» в м. Київ.
  • Група: макс. 22 людей
  • Як туди дістатися на машині: адреса буде оголошено по телефону (або електронною поштою) повідомлення. Карта-схема з напрямками будуть відправлені за запитом по електронній пошті. e-mail: tk(at)ernst.kiev.ua

Дізнайтеся більше:  http://www.passivhausprojekte.de/projekte.php?search=2

Більше інформації на сайті Міжнародної Асоціації Пасивного Будинку (іPHA)

 

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР