25th In­ter­na­tion­al Pass­ive House Con­fer­en­ce 2021

25-та Міжнародна конференція Пасивного Будинку у вересні на сайті у Вупперталі та он-лайн

Прес-реліз PHI 25 січня 2021

Інститут Пасивного Будинку разом із EnergyAgency.NRW запрошує вас на 25-ту Міжнародну конференцію Пасивного Будинку у Вупперталі 10 та 11 вересня 2021 р.. Конкурс для подання документів триває до середини лютого 2021р. © Passivhaus Institut

Ключ до здорового клімату

25-та Міжнародна конференція Пасивного Будинку у вересні на сайті у Вупперталі та он-лайн

Дармштадт. Тільки будівлі, які використовують мало енергії для опалення та охолодження, прокладають шлях до ефективного захисту клімату. А будинки можуть забезпечуватися відновлюваною енергією лише на довгостроковій та всебічній основі з низькими потребами в енергії. «Пасивний Будинок — запорука сталого будівництва!» Тому це головна тема 25-ї Міжнародної конференції Пасивного Будинку. Конференція запланована на 10 і 11 вересня 2021 р. як особиста подія у Вупперталі. Одночасно будуть запропоновані додаткові онлайн-заходи. Заявки на участь у конференції тривають до середини лютого 2021 р.. Патронатом конференції є міністр економіки Північного Рейну-Вестфалії Андреас Пінкварт.

Зараз визначена конкретна дата конференції у Вупперталі: 25-а Міжнародна конференція Пасивного Будинку, включаючи спеціалізовану виставку, планується провести 10 та 11 вересня 2021 року в історичній ратуші Вупперталу. Одночасно плануються додаткові онлайн-пропозиції. «Інтернет-конференція минулого року відкрила нам багато можливостей та залучила нових міжнародних учасників. Тому буде також велика пропозиція в режимі онлайн для особистого заходу», — пояснює Ян Штайгер, член керівництва Інституту Пасивного Будинку. Короткі описи тем лекцій можна подати до 15 лютого 2021 року. Потім про це приймає рішення науково-консультативна рада.

Нове в старому: у Штайнгагені, Північний Рейн-Вестфалія, будівельна сім’я об’єднала свій пасивний будинок (ліворуч) у столітню сараю. ZDF також визнав проект вражаючим і просто транслював телевізійний репортаж у ранковому журналі. Посилання на медіатеку, звіт з хвилини 25.20. ©Thomas Spooren

Нове в старому: у Штайнгагені, Північний Рейн-Вестфалія, будівельна сім’я об’єднала свій пасивний будинок (ліворуч) у столітню сараю. ZDF також визнав проект вражаючим і просто транслював телевізійний репортаж у ранковому журналі. Посилання на медіатеку, звіт з хвилини 25.20. ©Thomas Spooren

Запрошення

Міжнародна конференція Пасивного Будинку 2021 року вже є двадцять п’ятою у своєму роді. У 1996 році Інститут Пасивного Будинку вперше запросив до Дармштадту. Відтоді подія щороку проводилася в іншому місті, переважно в Німеччині, двічі в Австрії та в 2019 році навіть у Китаї. З початку Міжнародної конференції Пасивного Будинку ефективність будівель значно покращилася, і будівельний сектор також дотримується принципів ефективності. Але є ще багато можливостей для вдосконалення: Багато будівель можна було б будувати та відновлювати набагато ефективніше без великих додаткових зусиль. Не дарма експерти закликають до кращого будівництва, ніж вимагає закон.

Цей житловий масив 1930-х років у Менхенгладбаху, один із загалом 12 однакових житлових забудов, був відремонтований власниками за стандартом EnerPHit. За стандартом EnerPHit старі будівлі майже досягають рівня Пасивного Будинку. Садовий фасад (праворуч) також отримав від ремонту. © bau grün! architekten

Пріоритет за енергоефективністю

25-а Міжнародна конференція Пасивного Будинку також розглядає широкий спектр тем, що стосуються сталого будівництва: серед іншого, мова йдеться про ефективність та відновлювані джерела енергії, квартали та компоненти, серійні реконструкції, політику, концепції охолодження, концепції викладання та навчання та відновлювану сировину матеріалів. Існує неодмінна сентенція понад усі теми: «Енергоефективність насамперед — Ефективність Перша». Тільки тоді, коли значно покращиться ефективність будівель, і тому їм потрібно лише трохи енергії для опалення та охолодження, лише тоді вони будуть стійкими. І лише тоді захист клімату в будівельному секторі покращується: «Ми хочемо показати, що пасивні будинки є ідеально підходящим та простим рішенням — у будь-якому випадку для клімату, а також для мешканців. Користувачі виграють від більшого комфорту та значно кращої якості повітря», — пояснює Ян Штейгер.

Премія «Пасивний Будинок 2021” буде вручена на 25-й Міжнародній конференції Пасивного Будинку. Архітектурна премія відзначає надзвичайно енергоефективні та сертифіковані будівлі. Премія «Пасивний Будинок 2021» приділяє особливу увагу забезпеченню будинків відновлюваною енергією. Сертифіковані Пасивні Будинки можна подавати до 1 червня 2021 року. Більше інформації на www.passivehouse-award.org/. Нагорода «Пасивний Будинок 2021» підтримується співорганізатором 25-ї Міжнародної конференції Пасивного Будинку EnergieAgentur.NRW.

Пасивний Будинок і NZEB

Будівлі майже нульові енергетичні (NZEB) — також тема у Вупперталі. Відповідно до вимог Європейського Союзу, нові громадські будівлі повинні впроваджуватися як NZEB з 2019 року. З початку цього року ці вимоги стосуються і приватних новобудов. Однак кожна країна-член ЄС визначає окремо стандарт для NZEB. Наприклад, у Греції нова будівля споживає в чотири рази більше енергії, ніж Пасивний Будинок, відповідно до вимог, що існують там, а в Німеччині також значно більше: «Критерії стандарту Пасивного Будинку, навпаки, засновані на принципах будівельної фізики і можуть бути впроваджені у всьому світі. Пасивні Будинки насправді призводять до бажаного низького споживання енергії і тому мають вирішальне значення для ефективного захисту клімату», — говорить Штайгер.

Торгова виставка

Цього року виставка для компонентів Пасивного Будинку відбуватиметься одночасно з конференцією, на місці у ратуші Вупперталу та як віртуальна платформа. Кількість та асортимент компонентів для енергоефективного будівництва та реконструкції роками збільшується. Більше 1000 сертифікованих компонентів від міжнародних виробників становлять потужну галузь. Семінари та екскурсії є частиною кожної міжнародної конференції Пасивного Будинку. Вони також заплановані у Вупперталі.

Passive House Award 2021: Премія «Пасивний Будинок 2021»

Додаткова інформація про конференцію: www.passivhaustagung.de

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР