Друга науково-технічна конференція «Підвищення енергоефективності будівель і споруд»

П Е Р Ш Е     І Н Ф О Р М А Ц І Й Н Е     П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Друга Науково-технічна конференція

«Підвищення енергоефективності будівель і споруд – методологія, конструктивні  принципи,  ефективні конструкції, матеріали та інженерне обладнання»

Conference_Energy-efficiency-in-buildings_Ukraine

 

Конференція проходитиме з 02 по 07 березня 2014 року.

Місце проведення конференції  –  курорт  Закопане, Польща /готель буде обрано за комплектацією групи/

Мета конференції – координація зусиль фахівців у галузі нормування, проектування будівельних об’єктів, їх експлуатації, інспектування та експертизи, направлених на підвищення енергоефективності будівель і споруд.

Конференція спрямована на висвітлення сучасних принципів оцінювання показників енергоефективності будівель, застосування ефективних технічних рішень, що забезпечують підвищення енергоефективності будівель.

Робочі мови – українська, російська, англійська.

Для участі в конференції необхідно подати реєстраційну форму до організаційного комітету та перерахувати грошовий внесок за кожного учасника заходу. 

Вартість участі:

проживання зі сніданком (ВВ)                                                                                                                 540 €

проживання зі сніданком та вечерею (НВ)                                                                                       595 €

У вартість входять: проживання у готелі – 5 ночей; сніданок (або сніданок + вечеря – за вибраною категорією проживання див табл. 1); оформлення візи; консульський збір; лижна страховка; інформаційно-консультаційне обслуговування; участь у конференції, матеріали конференції,  регіональна вечеря; трансфер Львів – Закопане — Львів

Проїзд до Львову організовується та сплачується учасниками конференції самостійно. У Львові вас зустрічають представники організаційного комітету та супроводжують вас протягом трансферу Львів – Закопане – Львів до готелю.

Для завантаження повного тексту запрошення та умов, натисніть ТУТ!

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР