Програма 22-ої МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2018

22-га МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2018

9 — 10 березня 2018: MOC Мюнхен, Німеччина.
Конференція, семінари, екскурсії, мережа 5 — 11 березня 2018

Відповідно до девізу «Пасивний Будинок – він того вартий!», 22-га Міжнародна Конференція Пасивного Будинку 2018 приділить особливу увагу історіям економічного успіху та доступним рішенням!

Програма Конференції включає в себе відомі проекти, які продемонструють, що енергоефективне будівництво може бути доступним і досяжним, наприклад, історії економічного успіху “Житлового будинку 5-євро” та мереж супермаркетів, які будуються тільки за стандартом Пасивного Будинку.

22-га МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2018

Активний динамічний блоггер з Пасивних Будинків – провідний архітектор з Нової Зеландії Елронд Беррелл проведе енергійний старт в суботу, а головний спікер Френк Юнкер з житлової асоціації ABG Frankfurt виступить з доповіддю про те, чому він будує лише Пасивні Будинки.

Інновації та перевірені рішення можна знайти на супровідній виставці Пасивних Будинків . Також будуть різні можливості для співпраці, особливо на вечірці «Пасивний Будинок», яка відбудеться в п’ятницю, 9 березня 2018. Насолоджуйтесь баварською кухнею та зустріньте цікавих партнерів та партнерів з обговорення!

Відкрийте для себе проекти Пасивних Будинків в Мюнхені та околицях міста в неділю, 11 березня, включаючи житлові квартали в Мюнхені, парламент штату Баварія та будівництво новобудов Басивних Будинків. Одна з екскурсій приведе вас до Тіролю, де розробляють кілька важливих проектів у співпраці з Інсбруцьким університетом.

Під час підготовки до Конференції (5-8 березня 2018) відвідувачі мають можливість залучитися до комплексної програми семінарів. Будуть нові семінари з  контролю герметичності та вологості в різних кліматичних умовах та забезпечення якості на основі BIM. Крім того, ви можете дізнатись більше про охолодження та осушуванняенергозберігаючі системи ГВПрозрахунки варіантів у програмі PHPP та designPH.

Організатори впевнені, що ваша участь у  Конференції є гідною і сподіваємось побачити вас найближчим часом на 22-й Міжнародній Конференції Пасивних Будинків у столиці Баварії!

 

Презентація програми 2-ої Міжнародної Конференції Пасивного Будинку 2018 — натисніть ТУТ!

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР