Енергетична Революція — із Стандартом Пасивного Будинку

Прес-Випуск 28 травня 2011

Інституту Пасивного Будинку , Німеччина

15 Міжнародна Конференція Пасивного Будинку (Фото: ©Passivhaus Institut)

Енергетична революція — зі Стандартом Пасивного Будинку: Експерти зібралися в Інсбруку у вихідні дні.

Понад 1200 учасників з більш ніж 50 країн світу збиралися в Інсбруку на важливій конвенції, щоб обговорити рішення з світового енергоефективного сталого будівництва. Вісім пленарних доповідей, 72 презентацій, 30 стендових доповідей та вільний доступ на виставку компонентів Пасивних Будинків увінчали цю подію.

Інсбрук, 28.05.2011 У той час, коли світ обговорює шляхи вирішення проблеми енергопостачання, більше ніж 80 експертів в вихідні дні продемонстрували на 15 Міжнародній Конференції Пасивного Будинку, що уже сьогодні споживання енергії в будівельному секторі може бути зменшено близько на 80%. 16 робочих груп (німецька / англійська / французька  мови) розглянули розвиток Стандарту Пасивного Будинку на регіональних рівнях та обговорювали такі теми, як переобладнання, теплопостачання, нежитлові споруди та економічну ефективність. Заступник губернатора Антон Стейхнер, місцевий радник Ханс Халлер, проректор Арнольд Клоц з університету Інсбрука та Теодор Зілнер з Федерального Міністерства Транспорту, Інновацій та Технологій, Австрія,  відкрили Конференцію у п’ятницю минулого тижня.

Зліва направо: Енгельберт Шпісс (Neue Heimat Тіроль), професор д-р Вольфганг Файст (Інститут Пасивного Будинку / Університет Інсбрука), заступник губернатора Тіроль Ханнес Gschwentner та професор д-р Клаус Лаггер, директор Neue Heimat у Тіролі. (Фото: ©Passivhaus Institut)

Краще менше та краще
«Валентність енергії в стійких будівлях повністю відрізняється від систем справжнього марнотратства. І в останні десятиліття ми вже дізналися, що попити на енергію всіх основних послуг можуть бути значно скорочені, якщо вони функціонують за ефективністю, продиктованою для стійкості. Будівництво згідно Стандарту Пасивного Будинку, продемонстроване не тільки в Центральній Європі, є вражаючим прикладом цього. При такій підвищеній ефективності, покриття залишків попиту енергії відповідно стійкості, завдяки використанню поновлюваних джерел енергії,  не є ані екологічними, ані  економічними проблемами», — пояснює професор д-р Вольфганг Файст (Інститут Пасивного Будинку / Університет Інсбрука).
Професор д-р Вольфганг Файст (Інститут Пасивного Будинку, Німеччина) (Фото: ©Passivhaus Institut)

Глобальний принцип, регіональне рішення
Заступник губернатора Тіроль Ханнес Gschwentner щасливий, що «Тіроль та Інсбрук розвиваються в центрі передового досвіду в області енергоефективного будівництва в альпійському регіоні». І це правильно. Місце, вибране для цієї події, придбало великий досвід з великомасштабних проектів Пасивних Будинків, які були представлені  окремою робочою групою. Два найбільших у світі житлових комплекси Пасивного Будинку, «Lodenareal» та «О3», розташовані в Інсбруку і розглядалися учасниками Конференції під час екскурсії в неділю. «Втілення проекту «Lodenareal «, який складається із 354 квартир, вимагав знань високого рівня від його авторів, колег Neue Heimat, у Тіролі. Сьогодні ця будівля, яка також відома через її розміри, вже отримала велику увагу всієї Європи «, — пояснює професор д-р Клаус Лаггер (директор Neue Heimat, Тіроль, Gemeinnutzige WohnungsGmbH). «Ми намагаємося обмежити експлуатаційні витрати до мінімуму, зокрема, витрати на опалення. Завдяки структурній реставрації, теплоізоляції фасадів, стель і дахів, а також заміни вікон та дверей,  ми можемо ефективно на постійній основі зменшити  попит на енергію в житлових будинках.»

Міжнародна Асоціація Пасивного Будинку. (Фото: ©Passivhaus Institut)

У ході пленарного засідання Людвіг Ронжен (Rongen Architekten GmbH) та д-р Юрген Шнідерс (Інститут Пасивного Будинку) продемонстрували широкий спектр практичних можливостей для реалізації Пасивного Будинку. Сара Мекжян (iPHA – Міжнародна Асоціація Пасивного Будинку) наголосила: “Стандарт Пасивного Будинку зарекомендував себе в більш ніж 32000 Пасивних Будинках, побудованих по всій Європі. Реалізацію Стандарту Пасивного Будинку в США, Чилі, Кореї, Ірландії, Великобританії, Словенії, Росії та Словаччини було представлено в декількох робочих групах,  в Інсбруці “.

Провідні регіони Пасивних Будинків
Як зазначено  Європейською Директивою у Будівництві, органи державної влади повинні подати хороший приклад. «В даний час у Європі є 27 провідних регіонів Пасивних Будинків, в цілому 25 мільйонів жителів, які взяли на себе добровільно застосування Стандарту Пасивного Будинку у будівництві громадських будівель», — говорить професор д-р Вольфганг Файст. Це показує, що концепція Пасивного Будинку ідеально підходить для всіх регіонів світу. Провідні регіони Пасивних Будинків, такі як Брюссель, Осло, Франкфурт, Нюрнберг, Ганновер та австрійські регіони Форарльберг, Нижня Австрія, Відень та Вельс,  продемонстрували, наскільки успішним може бути втілення Стандарту Пасивного Будинку завдяки прихильності державних органів. Бажаним є поширення цих прикладів у других регіонах.

Професор д-р Вольфганг Файст (Інститут Пасивного Будинку, Німеччина) (Фото: ©Passivhaus Institut)

Забезпечення якості
Енергоефективна реконструкція будівель грає ключову роль і була в центрі уваги в чотирьох робочих групах. Школи, важливі історичні будівлі, пивоварні заводи та готелі — усе це продемонструвало, що використання компонентів Пасивних Будинків покращує якість життя і знижує попит на опалення до 90%. На Конференції також були представлені початкові результати сертифікації EnerPHit для модернізації старих будівель,  які довели, що забезпечення якості є також можливість модернізації (стандарт якості для високої якості модернізації старих будівель). Було також представлено в деталях досвід, накопичений з використання Стандарту Пасивного Будинку в нежитлових будівлях,  з абсолютно інший використань (школи, басейни, супермаркети або банки) для нових конструкцій, а також для переобладнання старих будівель.

15 Міжнародна Конференція Пасивного Будинку (Фото: ©Passivhaus Institut)

Кваліфікація Майстрів
Конкретна передача досвіду є необхідною умовою для якості високого рівня на місці. Новим доповненням до Конференції  в цьому році став Форум для Майстрів, який був організований Інститутом Пасивного Будинку та IG Passivhaus у Тіролі. Цей Форум забезпечив вільні лекції для майстрів та компаній-підрядників. «Кваліфікація майстрів має вирішальне значення для реалізації енергозберігаючих конструкцій. Успіх нового будинку, побудованого за Стандартом Пасивного Будинку, або навіть реконструкції з компонентами Пасивних Будинків, залежить від професійної компетентності майстрів. Таким чином, Працівник майстер торгівлі є найбільш підготовленим для задоволення нових вимог ринку «, — говорить Вольфганг Файст. Незабаром Інститут Пасивного Будинку буде пропонувати сертифікації для Майстрів. Навчальні матеріали для першого іспиту для сертифікованих майстрів будуть доступні з осені цього року.

Доктор Вітта Ебель: Основни Пасивного Будинку. (Фото: ©Passivhaus Institut)

Енергетична Революція — із Стандартом Пасивного Будинку

Виставка Пасивного Будинку

Близько 100 експонентів представляли інтелектуальні рішення для нових та старих конструкцій. Компоненти Пасивного Будинку забезпечують високий рівень комфорту з дуже низькими витратами енергії. Якщо ви зацікавлені в ізоляційних матеріалах, вікнах та вентиляції з рекуперацією тепла — всі провідні постачальники компонентів Пасивного Будинку були представлені на виставці. Лекції експертів з Пасивного Будинку були запропоновані безперервно на форумі виробників для всіх, хто зацікавлений у будівництві. Інститут Пасивного Будинку та IG Passivhaus Deutschland, Міжнародна Асоціація Пасивного Будинку, а також IG Passivhaus Тіроль також були представлені на виставці.

Презентація Книги «Архітектурна премія Пасивний Будинок» (Фото: ©Passivhaus Institut)

Пасивний Будинок встановлює Стандарт для енергоефективного будівництва у всьому світі. Ніяким іншим будівельним стандартам не вдалося добитися економії енергії до 90% при таких малих додаткових інвестицій. Це є причиною, чому Стандарт Пасивного Будинку, на сьогодні з 32000 житлових будинків по всій Європі, лежить в основі «будівлі з майже нульовою енергією», який з 2020 року стане обов’язковим стандартним будівлі в Європі.

Організатори:


Наступна 16 Міжнародна Конференція Пасивного Будинку буде проходити в Ганновері, Німеччина  4 — 5 Травня 2012 —  Зробіть помітку у свій календар!

Джерело: http://www.passiv.de/ http://www.passivehouse-international.org/

Завантажте PDF файл:

Читайте далі:

PassivHaus: Пасивний Будинок.
Стандарт Пасивний Будинок.
Пасивний Будинок — Стандарт Якості.
Історія та світовий досвід будівництва Пасивних Будинків.
Чому нам потрібен Пасивний Будинок?
Проектування з Сонцем.
Конструкції Пасивного Будинку.
Теплоізоляція.
Герметичність.
Герметичність: захист конструкцій.
Теплові містки.
Вікна та двері.
Вентиляція.
Планування Пасивного Будинку – РНРР 2007 Пасивний Будинок. Пакет Планування.
Купити Пакет програми РНРР 2007 Пасивний Будинок. Пакет Планування.
Навчання – курси, семінари, конференції, виставки.
10 міфів про Пасивні Будинки – Інтервью з директором Німецького Інституту Пасивного Будинку проф. Вольфгангом Файстом.
Інформація по Пасивним Будинкам підготовлена ​​за підтримкою Інституту Пасивного Будинку м. Дармштадта, Німеччина (Passivhaus Institut Darmstadt) та за матеріалами автора Стандарту Пасивного Будинку Проф. Доктора Вольфганга Файст  (Wolfgang Feist).
http://www.passiv.de/   http://www.passivehouse-international.org/   http://passipedia.passiv.de/   http://www.passivhaustagung.de/

Green Harmony Home

We design your Green Harmony Home!

26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР & designPH!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР