Керівні принципи для призначення компонентів Пасивного Будинку відповідно обраного регіону

passive-house-components-map_1

Хоча принципи стандартів Пасивного Будинку / EnerPHit можуть застосовуватись в усьому світі, конкретні рішення щодо досягнення цих стандартів зумовлюються специфікою регіону. Нова інтерактивна карта, розміщена на сайті РНІ  www.passipedia.org, для досягнення стандартів Будинку  / EnerPHit пропонує попередньо орієнтуватись на визначальні компоненти, придатні для застосування в будівлях вашого регіону.

Що стосується європейських країн — це дає загальне уявлення про те, як до 2020 року (читати далі) за рахунок використання компонентів Пасивного Будинку та поновлюваних джерел енергії у кожній з країн Європи досягти вимог «будівлі з майже нульовою енергією» для всіх будівель.

Визначальні компоненти  охоплюють елементи огороджувальних конструкцій будівлі та інженерні послуги включно з відновлюваними джерелами енергії.

Вибрані за картою орієнтовні значення компонентів та послуг можна використовувати в якості відправних для попереднього проектування енергетичного балансу з PHPP-розрахунками. Виберіть кліматичні дані найближчого до вас регіону . У подальшому, за результатами РНРР – перевірки, обрані компоненти можуть бути доопрацьовані. Ця оптимізація в PHPP є важливим допоміжним кроком для економічно ефективного  спорудження будівель Пасивних Будинків / EnerPHit. Дізнайтеся більше про PHPP.

Рекомендації по використанню кліматичної карти

Виділіть свою країну: її кліматична зона автоматично відобразиться на карті.

Натисніть на назву країни: прогляньте таблицю з основними для обраної країни.

Застереження: Зверніть увагу на те, що ці (керівні принципи) визначальні компоненти подаються тільки узагальнено. Всі значення та рекомендації наведені для попередньої  орієнтації. Кожна конкретна місцевість висуває свої вимоги, які можуть значно відрізнятися від орієнтовних , залежно від місця розташування будівельного майданчика, висоти його розташування над рівнем моря, місцевого клімату та індивідуальної ситуації затінення.

Приклад: компоненти Пасивного Будинкудля кліматичних умов України

passive-house-components-Ukraine-en

passive-house-components-Ukraine

Джерело: Passipedia

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР