Пасивні Будинки – енергоефективне житло майбутнього

В Україні, як і в більшості європейських країн, понад 40% первинних енергетичних ресурсів споживається у будівлях. Це найбільший енергоспоживаючий сектор в національній економіці після промисловіслового та транспортного секторів. Істотні труднощі у реформуванні українського сектора житла значно пов’язані з низькою ефективностю використання енергії у будівлях.

У цьому контексті українсько-німецького технічного співробітництва енергоефективності в будівлях,  Проект був запущений українським та німецьким урядами в 2007 році. На замовлення німецького федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (БМЗ), Deutsche Gesellschaft für Internationale співробітництва (Гіз) GmbH реалізує енергоефективності в будівлях проекту з українськими організаціями-партнерами — Міністерством будівництва та регіонального розвитку та Міністерством житлово- комунального господарства.

Ключовими пріоритетами даного проекту є підтримка розвитку стратегії національної політики енергоефективності в будівельному секторі в Україні та підвищення ефективності використання енергії в комунальному секторі українського потенціалу на основі політики і стратегії для здійснення в чотирьох обраних «Пілотних» містах: Чернігіві , Івано-Франківську, Миргороді та Новоград-Волинський.

Джерело: eeib.org.ua

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР