Єднаємось

passive_house_igua_JOIN!Захист клімату — енергоефективність — показує шлях з економічної кризи. В період глобальної економічної кризи захисту клімата часто надається  другорядне значення, хоча значні доходи можуть бути отримані з втілення екологічно чистих технологій.

Цей показник коливається від інвестицій у використання поновлюваних джерел енергії в здійснення заходів щодо підвищення ефективності, які зменшують попит на викопні ресурси.

Питання про «стійкость» є частиною перспективного напрямку досліджень і розвитку в сучасних міжнародних обговореннях. Використання поновлюваних джерел енергії і сировини, рішуче поліпшення ефективності використання ресурсів та користувач-та-сервіс-орієнтованого підходу є важливими аспектами перспективних технологічних  цілей в галузі розвитку.

Загальновизнано, що у житловому секторі в Європі, а також в Україні, можна очікувати в найближчі десятиліття багато видів діяльності, пов’язаних з  будівництвом. Старі будівлі повинні бути відремонтовані або, в багатьох випадках, навіть знесені, а нові будівлі побудовані. Існуючий житловий фонд відповідає за велику частку від загального обсягу споживання енергії, і тому багато економії енергії може бути досягнута в цих майбутніх заходах реконструкції та будівництва.

На сьогоднішній день концепція Пасивного Будинку являється найсуворішим енергетичним стандартом з обіцянкою скорочення споживання енергії для опалення будівель на 90%, а також значне скорочення викидів парникових газів.

Пасивний Будинок — це перспектива до зниження споживання енергії, відомої як первинна енергія,  як було показано, на 75%.

Українська Ініціативна Група Пасивний Будинок (Passive House – IGUA) – це добровільне, недержавне, неприбуткове  об’єднання організацій, професіоналів в будівельній та інших галузях виробництва, та приватних осіб України, які пілкуються про поліпшення сьогоденного та майбутнього життя України та поділяють спільні ідеї та мету сприяння  та втілення на практиці Стандарту Пасивного Будинку на Україні.

Читайте далі:

PassivHaus: Пасивний Будинок.
Стандарт Пасивний Будинок.
Пасивний Будинок — Стандарт Якості.
Історія та світовий досвід будівництва Пасивних Будинків.
Чому нам потрібен Пасивний Будинок?
Проектування з Сонцем.
Конструкції Пасивного Будинку.
Теплоізоляція.
Герметичність.
Герметичність: захист конструкцій.
Теплові містки.
Вікна та двері.
Вентиляція.
Планування Пасивного Будинку – РНРР 2007 Пасивний Будинок. Пакет Планування.
Купити Пакет програми РНРР 2007 Пасивний Будинок. Пакет Планування.
Навчання – курси, семінари, конференції, виставки.
10 міфів про Пасивні Будинки – Інтервью з директором Німецького Інституту Пасивного Будинку проф. Вольфгангом Файстом.

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.

 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC

ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!

ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!

PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning

PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ

НОВИНИ

НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР