Всеукраїнський архітектурний міні-конкурс для максі ідей

Архітектурний конкурс PHideaUA «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA»!

Шанс виграти дві копії ліцензійної програми моделювання Пасивних Будинків та розрахунків енергетичних балансів – РНРР8 (2013) EN та РНРР7 (2012) UA!

5_Passive_House_Principles_UAЗапрошуємо українських архітекторів та фахівців в будівельній галузі взяти участь в Українському міні-конкурсі «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA»!

Українська Ініціативна Група Пасивного Будинку прагне підтримувати і заохочувати українських архітекторів, які зацікавлені у втіленні на практиці передових новаторських технологій енергоефективного будівельного стандарту Пасивних Будинків, і які бажають поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими українськими проектувальниками.

Як ми можемо допомогти потенційним українським клієнтам втілювати їх мрії – жити щасливо в добробуті в будинку своєї мрії  — в Пасивному Будинку? Шанс успіху будівельних проектів Пасивних Будинків у значній мірі ґрунтується на здатності проектувальників не тільки виконати високоякісний проект, але й переконати майбутніх власників у ряді переваг застосування концепції стандарту Пасивного Будинку. Створення аргументів ефективних витрат є складним завданням, але це залишається центральним пунктом для прийняття рішень.

Для того, щоб побудувати таку будівлю як Пасивний Будинок недостатньо простого об’єднання відповідних компонентів – інтеграційна сума більша за суму окремих частин. Взаємодія компонентів зумовлює необхідність інтегрального плану для досягнення стандарту Пасивного Будинку. Це і є метою програми РНРР – «Пакет Планування Пасивних Будинків».

Які результати втілення концепції енергоефективного будівельного стандарту Пасивного Будинку? — Побудовано більше Пасивних Будинків, заощаджено більше енергетичних та фінансових ресурсів, одночасно із створенням здорового середовища для мешканців.

Ми пропонуємо вам скористатися нагодою виграти дві копії ліцензійної програми моделювання Пасивних Будинків та розрахунків енергетичних балансів –РНРР8 (2013)EN та РНРР7 (2012)UA!

Демонструйте свої знання та досвід: Ви один з кращих українських архітекторів, фахівців у галузі проектування/будівництва будівель, втілення технологій відновлюваної енергії  Візьміть участь у конкурсі, щоб здобути серйозне право стати переможцем українського міні конкурсу «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA» та виграти головний приз!

Будьте щедрими – поділіться своєю ідеєю: вам повернеться сторицею! Ми заохочуємо вас запропонувати своє творіння іншим у нашій громаді. Метою конкурсу є підвищення нашої національної здатності виконувати швидкі порівняльні дослідження та продемонструвати найбільш ефективні методи, щоб зібрати і представити складну технічну інформацію для клієнтів, які часто не знайомі з варіантами та довгостроковими впливами їх вибору.

Умови міні-конкурсу «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA»

Цей конкурс проводиться за інформаційною підтримкою Інституту Пасивного Будинку (PHI) Дармштадт.

ТЕРМІН:  18 березня – 10 квітня 2014 року.

  1. Міні-конкурс «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA» проводиться серед архітекторів та фахівців будівельної галузі України.
  2. Надішліть на електронну скриньку passivehouseideaua@gmail.com 2-3 файли (3- D види — картинки) вашої ідеї односімейного Пасивного Будинку площею 100 – 180 м2. Формат файлів JPEG або PDF.
  3. Додатково надішліть короткий опис вашої ідеї односімейного Пасивного Будинку — 500 — 1000 слів в текстовому файлі (WORD): короткий опис концепту, архітектурно-планувальні характеристики, конструктивні рішення.
  4. Перевага буде надаватись ідеям із застосуванням новітніх технологій,  доступних на українському ринку.

Якщо ви вирішили долучитися до нашого конкурсу, ви погоджуєтесь з наступними правилами:

  1. Відправляючи файли ідеї (картинки 3- D видів та опис) Пасивного Будинку, я гарантую, що це моя оригінальна робота і що надана мною інформація не порушує авторські права будь-кого, а також не порушує нічий товарний знак або іншого застосовного законодавства .
  2. Я дозволяю Українській Ініціативній Групі Пасивного Будинку (Україна) опублікувати свою роботу на сайті https://www.passivehouse-igua.com/.
  3. Я знаю , що інші можуть побачити і скопіювати мої ідеї, що взагалі є метою цього конкурсу.

Головні призи для переможців міні-конкурсу «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA»

phideaua-prizes

Перше місце:

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ — одна ліцензійна копія нової англійської версії програми моделювання Пасивних Будинків та розрахунків енергетичних балансів –РНРР8 (2013) EN (анг. мова).

Друге місце:

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ — одна ліцензійна копія нової української версії програми моделювання Пасивних Будинків та розрахунків енергетичних балансів –РНРР7 (2012) UA (укр. мова).

ЗАОХОЧУВАЮЧИЙ ПРИЗ: десять учасників конкурсу, які надішлють свої ідея першими, додатково отримають цікаву книгу – збірник з кольоровими фотографіями проектів — переможців Конкурсу Пасивного Будинку 2010, який проводився Інститутом Пасивного Будинку (Німеччина)!

Кожен учасник міні-конкурсу «Ідея Пасивного Будинку для України PHideaUA» отримає кольоровий буклет – друковану програму наступної 18-ої Міжнародної Конференції Пасивного Будинку, яка відбудеться 23-28 квітня 2014 року в Еврогресс Аахен (Німеччина), а також іншу друковану рекламну інформацію по Пасивним Будинкам.

Щиро дякуємо за ваші ідеї Пасивного Будинку для України!

 

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР