Former B’nai Israel synagogue renewed life as affordable housing in Passive House Standard

Beacon Communities оголошує про перепланування історичної пам’ятки Пітсбурга на 18,5 мільйона доларів.

Адаптивне повторне використання колишньої синагоги та школи B’Nai Israel у 45 житлових квартир для людей із різними доходами та громадський центр.

Beacon Communities з гордістю повідомляє про початок реконструкції колишньої синагоги та школи B’Nai Israel, розташованої на проспекті Норт-Неглі 327, в районі Гарфілда Пітсбурга. Цей проєкт адаптивного повторного використання на суму 18,5 мільйона доларів перетворить сайт на екологічно орієнтовану житлову громаду із 45 одиниць житла. Почесна відзнака Пенсільванського агентства житлового фінансування (PHFA) «Інновації в дизайні» у 2019 році, повністю енергоефективна будівля буде сертифікована за стандартом Пасивного Будинку та як «Зелені підприємства громад», яка призначена для використання мінімальної енергії із сонячними панелями на даху для компенсації споживання енергії.Проєкт також передбачає переробку колишньої частини святині через подальші зусилля зі збору коштів «Ротонда» в динамічний спільний багатофункціональний простір, зосереджений на виконавському та візуальному мистецтві. Історичні елементи споруди будуть відновлені та збережені, тоді як природні та вуглецеві методи секвестрування будуть використані для створення екологічно відновлюваної громади з позитивним впливом на власний капітал. Плани також включають ферму громади та встановлення акумуляторної батареї енергії для створення самодостатньої енергосистеми мікромереж.

«Ми раді і пишаємося переплануванням цієї історичної пам’ятки Пітсбурга у високоякісні будинки та місця для збору громади для району», — сказав Майкл Політе, виконавчий віце-президент Beacon. «Цей проєкт є прикладом нашої місії — змінити життя наших жителів та побудувати енергійні громади».
Beacon активно брав участь у житті громади району, працюючи разом із жителями, плануючи розробку та використання Ротонди.

Головний виконавчий директор Beacon Communities Дара Ковель, заявляє: «Цей проєкт та його регенеративна спрямованість демонструють, що ми можемо забезпечити доступне житло для найбільш вразливих груп, одночасно захищаючи навколишнє середовище. Як найновіший проєкт розвитку податкового кредиту на житло з низьким рівнем доходів у Пітсбурзі, ми глибоко вдячні за те, як околиці, місто, партнери та спонсори об’єдналися, щоб зробити цей трансформаційний проєкт можливим та дати нову мету та життя цій скарбниці громади».

Це перша значна реконструкція в районі Гарфілд Пітсбурга для Beacon Communities, що базуються в Бікон. На початку цього року громади Catalyst, що базуються в Пітсбурзі, об’єдналися з Beacon Communities, зміцнивши двадцятирічне партнерство між двома структурами. Робота з розробки Beacon включає нове будівництво, історичне адаптаційне повторне використання, регенеративні розробки та оновлення існуючого житла. Beacon забезпечив фінансування цього проєкту пожвавлення завдяки поєднанню державних, місцевих та приватних джерел фінансування. Агентство житлового фінансування Пенсильванії надало фінансування шляхом виділення податкового кредиту на житло з низьким рівнем доходу (LIHTC), першої іпотечної позики та коштів PHARE.

Місцеве будівництво та постійне фінансування розривів були надані через Управління міського розвитку міста Пітсбурга (1,225 млн. доларів) та Управління житлово-комунального господарства міста Пітсбург (1,095 млн. доларів). Приватний власний капітал на загальну суму 12,375 млн. доларів був залучений компанією RBC Community Investments, LLC шляхом синдикації LIHTC, придбаних BNY Mellon. BNY Mellon також надав фінансування на період будівництва 8,7 млн. доларів.

«Ми раді бачити, як цю важливу будівлю в Пітсбурзі зберегли та перетворили на доступне житло, настільки необхідне в районі Гарфілд», — сказав виконавчий директор PHFA і генеральний директор Робін Віссманн. «Ще кращим є той факт, що відроджена будівля буде надзвичайно енергоефективною, що приносить користь жителям і, звичайно, всій планеті. Ця розробка є прикладом продуманої реконструкції, яка забезпечує модель для наслідування інших забудовників доступного житла».

Синагога B’Nai Israel була відкрита в 1920 році за проєктом відомого архітектора Генрі Хорнбостела. Будівля у візантійському стилі має циркулярну структуру, з великим святилищем, яке вміщувало понад тисячу людей. У 1953 р. для підтримки збору та програм громади було додано громадський центр. Через двадцять років кількість членів синагоги почала зменшуватися, коли єврейське населення переселилося в сусідні передмістя, а в 1995 році Бнай-Ізраїль закрився. З тих пір святилище пустує, а громадський центр нещодавно служив домом Міської ліги Пітсбургської школи чартерів, яка тепер відома як Міська академія.

Beacon Communities розпочнуть будівництво негайно, урочисте відкриття планується на осінь 2022 р. Заявки на житло будуть доступні влітку 2022 р.

Джерело: Internet News Presswire™

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР