Пасивний Будинок. Енергоефективні системи: 2011 приносить прорив!

15-а Міжнародна Конференція Пасивний Будинок 2011

Дата: п’ятниця та субота, 27 — 28 травня 2011
Місце проведення: Конгрес-Інсбрук, Rennweg 3, -6020 Інсбрук, Австрія
Джерело: http://www.passivhaustagung.de/

«У 2011 році, деякі нові розробки зроблять будівництво пасивних будинків ще більш рентабельним «, підтвердив професор д-р Вольфганг Файст (Wolfgang Feist) з Університету Іннсбрука, який також є науковим директором Інституту Пасивного Будинку (Німеччина). Третій сертифікований компактний пристрій з рекуперацією тепла вже з’явився  на ринку, а наступна економічна інновації вже в очікуванні: саме на Міжнародній Конференції Пасивного Будинку в Інсбруку в 2011 році, провідні виробники вікон пасивних будинків запускають  вікна пасивного будинку третього покоління. Ці вікна обіцяють бути ще більш економічними.

Вольфганг Файст є дуже оптимістичним. «Будь-який, хто будує будинок з вимогами стандарту, меншого ніж Стандарт Пасивний Будинок,  є необачним. Явне поліпшення якості повітря в приміщеннях, комфортний клімат в приміщеннях, доступні ціни на енергоносії в довгостроковій перспективі — усе це є перевагами, які повинні бути основою для залучення інвесторів. До речі, можна управляти нерухомостю  на сталевій основі, і одночасно додавати свій внесок у захист навколишнього середовища. З Пасивним Будинком, енергетична революція стала доступною для всіх. »

8 основних доповідей на пленарному засіданні, 72 презентацій і більше 30 плакатів у поєднанні зі жвавими виставками Пасивного Будинку, безсумнівно, зроблять цю Конференцію  цікавою та незабутньою!

Закачайте файл — брошуру розкладу Конференції тут
Більш детальніша інформація — на сайті http://www.passivhaustagung.de/
Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР & designPH!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР