Дитячі садки Долини “утеплюються”

© Долинська Міська Рада

На сьогодні, незважаючи на наближення зими, ремонтні роботи в розпалі на двох найбільших дошкільних закладах міста: “Золота рибка” та “Росинка”. В першому з них, враховуючи наявність вже встановлених в 2011 році вікон завдяки співпраці з Програмою ПРООН-МПВСР, роботи з утеплення фасадів розпочались найпершими. Зараз вони вже завершені більш ніж на 50%. Щодо садочка “Росинка”, то станом на минулий тиждень тут вже було повністю завершено заміну старих вікон на металопластикові, розпочались роботи з утеплення. Сама технологія утеплення зовнішніх стін всіх закладів передбачає використання в якості утеплювача сучасного матеріалу – мінеральної вати, що на відміну від традиційного пінопласту має значно кращі теплозберігаючі та пожежостійкі властивості.

Ще на одному дошкільному закладі “Зірочка” на минулому тижні також розпочались роботи з утеплення зовнішніх стін, ведуться підготовчі роботи з метою заміни вікон. А крім того, в цьому закладі саме тривають роботи  з добудови спальних приміщень та реконструкції даху, що фінансуються з обласного та міського бюджетів.

Ще не розпочато на сьогоднішній день роботи на базі останнього дошкільного закладу, що потрапив до переліку проектів зелених інвестицій в м. Долина – НВК №2, що в старій частині міста. Проте, вже в найближчий час відповідні підрядні організації обіцяють приступити до утеплення і цього закладу.

Окрім зазначених чотирьох дошкільних закладів, на території міста Долина за кошти цільових екологічних інвестицій на сьогодні утеплюють стіни та міняють вікна в будівлях центральної районної лікарні, районної стоматологічної поліклініки та ЗОШ №4. Ще ряд об’єктів бюджетної сфери підпадають під цю програму на території сіл Долинського району.

В результаті проведених робіт очікується, що в будівлях значно зменшаться обсяги втрат тепла через вікна та огороджуючі конструкції, що в свою чергу сприятиме значному скороченню обсягів споживання газу для опалення.

Джерело: Долинська Міська Рада

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР