Інтерв’ю з д-ром Вольфгангом Файст: «25 років Пасивного Будинку»

interview_wolfgang_feist_25_years_passive_house_11

25 років Пасивного Будинку — Інтерв’ю з д-ром Вольфгангом Файст.

«Не піддавайтеся на вмовляння про додаткові накладні витрати!»

Діти були в захваті — будівництво означало рух! Бабусі і дідусі були налаштовані скептично, але підтримували нас. Проте, деякі експерти опублікували документи, які стверджують, що Пасивний Будинок ніколи не зможе бути реалізованим. Однак, це не збентежило Вольфганга Файст: «Було ясно з самого початку, що ви можете зробити будинок більш енергоефективним». Вольфганг Файст також знав, що він не хотів би, щоб його вважали «екзотичним» в довгостроковій перспективі: «Екзотика має короткі цінності». Піонерові Пасивного Будинку вдалося досягти обидві мети.[Best_Wordpress_Gallery id=»4″ gal_title=»25 Years of Passive House — Interview with Dr. Wolfgang Feist»]

  • 25 років тому, коли на початку дев’яностих Ви побудували перший у світі Пасивний Будинок в Дармштадті, Ви були насправді піонером Пасивного Будинку. Ви ще пам’ятаєте свіжий дух оптимізму, що переважав в той час?

Звичайно я пам’ятаю! Це були неспокійні часи. І, як це зазвичай буває, люди були зайняті іншими речами, відмінними від проблем майбутнього нашої планети. Це був час розпаду так званих «справжніх соціалістичних» диктатур, коли енергетична політика була майже синонімом ядерної енергетичної політики.

Інтерв’ю Катрін Кремер.

  • Завантажте повне інтерв’ю: натисніть ТУТ!

 

 

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР