Багатомовний Глосарій Сталого Будівництва

Джерело:http://buildup.eu/ 23 Травня 2011

Тиждень Сталевої Енергетики ЄС (EUSEW) початку цього року був відзначений запуском Конференції багатомовної версія  «Глосарія Сталевого Будівництва» спільною мовою. Багатомовна версія цього проекту була офіційно представленена 11 квітня 2011, в Європейському Економічному Соціальному Комітеті (ЄЕСК) у співпраці з архітекторами Ради Європи (ACE) та Європейської Платформи Бетону (ECP).Багатомовний Глосарій Сталого Будівництва
Президент ЄЕСК Стаффан Нільссон почав глосарій. У конференції також взяли участь директор ACE, Адріан Джойс іта Бернд Wolschner, президент ECP. Віце-президент ЄЕСК Анна-Марія Дарманін також взяла участь у Конференції, та захід було організовано ЄЕСК TEN головою секції Стефаном Buffetaut. Були дискусії за участю внесків багатьох експертів в галузі сталого будівництва, у тому числі неурядових організацій та національних представників, які доповнили старші посадові придставників з Європейської Комісії.

Багатомовний Глосарій Сталого Будівництва

Цей проект є відповіддю на зростаючу потребу в більш сталому будівництві, а також необхідністю забезпечення більшої ясності щодо нових понять, фраз і термінів, які все ширше використовуються по всій Європі. Цей глосарій поєднює разом в собі ці терміни в ефективний, короткий та легко доступний інструмент. Оригінальна версії Вікі була розпочата англійською мовою  в 2010 році і вже використовується в будівельному секторі, політиками на національному та європейському рівнях та зв’язках, у освіті та професійній підготовці.

Публікацію було запущено англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами.  Багатомовний Глосарій Сталого Будівництва може бути завантажений звідси:

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР