Конференцiя »Пiдвищення енергоефективностi будiвель i споруд»

ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів», Академії будівництва України, Академія енергетики України, Conference Group (Агенція БАЮТ)  у м. Яремча відбулася науково-технічна конференція «Підвищення енергоефективності будівель і споруд – методологія, конструктивні принципи, ефективні конструкції, матеріали та інженерне обладнання»

Фото джерело: © http://www.skvo.com.ua/

Метою проведення Конференції була координація зусиль фахівців в галузі нормування, проектування, експлуатації, інспектування та експертизи будівельних об’єктів, направлених на підвищення енергоефективності будівель і споруд в Україні.
На Конференції були освітлені сучасні принципи із оцінювання показників енергоефективності будівель, застосування ефективних технічних рішень, що забезпечують підвищення енергоефективності будівель.
З вступним словом та привітанням до учасників конференції звернувся директор ДП НДІБК, голова ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» Фаренюк Геннадій Григорович.

Учасниками конференції були заслухані провідні фахівці  в галузі нормування, проектування, експлуатації, інспектування та експертизи будівельних об’єктів, направлених на підвищення енергоефективності будівель і споруд в Україні.

Зокрема на Конференції виступили:
Фаренюк Г.Г., д.т.н., директор ДП  НДІБК, голова ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» з доповідями «Національна нормативна та законодавча база з енергоефективності будівель — стан та перспективи розвитку» та «Науково-практичні досягнення з розвитку методології оцінювання та підвищення енергоефективності будівель»

Нечепорчук А.А., к.т.н. заступник керівника ПКА ТК 302 з доповідями «Національний план дій із забезпечення енергоефективності житлових та громадських будівель» та «Підвищення енергоефективності на муніципальному рівні»

Кордюков М., керівник навчального центру Міцубіші Електрик в Україні з доповіддю «Технології Mitsubishi Electric для опалення, теплопостачання приточних установок та ГВП житлових і громадських будівель від альтернативних джерел енергії». Досвід в Україні»

Коваль О.О., заступник директора науково-освітнього інституту інноваційних технологій в будівництві ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» з доповіддю «Енергоефективність архітектурно-конструктивних систем малоповерхових житлових будівель»
Колесник Є.С., науковий співробітник ДП НДІБК з доповідями «Програмне забезпечення та правила складання енергетичного паспорта будівель» та «Основні положення нового національного стандарту ДСТУ — НБ В.1.1-127-2010 “Захист від небезпечних геологічних процесів, шкідливих експлуатаційних впливів, від пожежі. Будівельна кліматологія”»

Тимофєєв М.В., проф., Шамріна Г.В., ДонНАБА з доповіддю «Температурні показники газонів з електрообігрівом»

Дворецький А.Т., доктор техн. наук., проф., зав. кафедрою Академії природоохоронного та курортного будівництва, Сімферополь з доповіддю «Досвід застосування альтернативних джерел енергії в котеджному будівництві Республіки Крим»

Щацький В.В., к.т.н. з доповіддю «Мультікомфортний будинок Saint-Gobain»

Перегінець І.І., здобувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» з доповіддю  «Малоповерхові житлові будинки з дерев’яним каркасом для будівництва доступного житла»

Фаренюк Є., керівник Науково-технічного центру з питань енергоефективності у будівництві ДП НДІБК з доповіддю «Сучасні конструктивні рішення із забезпечення енергоефективності будівель»

Сергійчук О.В., доктор техн. наук, проф., КНУБА з доповіддю «Стан та перспективи нормативного забезпечення в Україні, проектування світлопрозорих конструкцій»

Тимофєєв М.В., проф., Пріщенко М.Г., к.т.н., Пріщенко А.М., ДонНАБА, з доповіддю «Енергоефективне конструктивне рішення прорізу в зовнішній стіні»

Костюк К., начальник відділу прикладної техніки VEKA Ukraine, з доповіддю «Проблеми забезпечення експлуатаційних властивостей віконних конструкцій на основі ПВХ профілів»

Рубцов А.М., інженер відділу прикладної техніки віконних та світлопрозорих конструкцій, з доповіддю «Енергоефективне вікно. Досвід компанії REHAU в Україні»

Венжего Г.С., мол. наук. співр., ДП НДІБК, з доповіддю «Особливості розрахунків теплового стану сучасних огороджувальних конструкцій»

Фото джерело: © http://www.skvo.com.ua/

Учасники Конференції змогли задати питання доповідачам та обговорити доповіді зразу  після виступів та під час спілкування в неформальній обстановці.

В рамках Конференції відбулися екскурсії по м. Яремче та на горно-лижний курорт Буковель та фуршет.

Щиро вдячні доповідачам  Конференції які надали матеріали своїх доповідей для розміщення на сайтах  і розповсюдження серед зацікавлених фахівців галузі.

Щоб ознайомитись з усіма доповідями вам необхідно  надати запит на адресу   info@skvo.com.ua або зателефонувати +38 (044) 332-6293, +38 (067) 770-6651 (моб.), +38 (067) 402-2912, +38 (050) 806-7090.

Джерело:  www.baut.com.ua, www.skvo.com.ua

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР