3-й Міжнародний Форум з відновлюваної енергії та енергоефективності

17-18 Жовтня, 2011, Київ, Готель InterСontinental

Місце зустрічі професіоналів

Приєднуйтесь до лідерів світової та української галузі і ринку альтернативних видів палива та енергії на REF-2011, Третьому Міжнародному Форумі з відновлюваної енергії та енергоефективності.

На порядку денному REF-2011:

— Наскільки стабільною та привабливою є  законодавча основа українського ринку відновлюваної енергії? Маючи одні з найвищих ставок «зеленого тарифу» в світі, наскільки захищена України та її інвестори у відновлювану енергію від «чеського» та «італійського» сценаріїв розвитку ринку? І чи є ринок відновлюваної енергії ринком «рівних можливостей» в країнах СНД ?

— 6% vc 30% в енергетичному балансі в 2030 році. Які реальні цілі українського уряду в сфері відновлюваної енергії? Як буде виглядати дорожня карта (готується Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження) відновлюваної енергії  України і де проекти альтернативної енергії, з державної та експертної точок зору, без перспектив?

— 100 причин для інвестицій у відновлювану енергію СНД. Уроки спеціальних програм фінансування проектів підвищення енергоефективності та відновлювальної енергії. Нові можливості залучення інвестицій у проекти альтернативної енергії в Україну і на сусідніх ринках.

— Практичне вирішення питань реалізації проектів у сферах вітрової та сонячної енергії, а також у малій гідроенергетиці. Що передбачає ефективний девелопмент проекту? До яких проблем потрібно бути готовим, працюючи на українському ринку? Як вирішувати питання землевідведення, вибору обладнання та комплектуючих, приєднання до мереж і що ще важливо враховувати?

— Енергоефективність в промисловості та житлово-комунальному господарстві: кращі проекти та технології, які рятують економіку в умовах високих цін на газ.

— Регіональні перспективи: які можливості для реалізації проектів у сфері відновлюваної енергії в Росії, в Казахстані, Білорусії, Молдові, Азербайджані та інших країнах Співдружності Незалежних Держав? Чи залишиться України центром розвитку відновлюваної енергії СНД?

Ключовий бізнес-захід REF-2011 є місцем зустрічі професіоналів, чия діяльність пов’язана з ринком альтернативної енергії.
Форум створює бізнес-платформу для обміну досвідом, спілкування, презентації інвестиційних проектів та пошуку інвесторів у сфері сонячної та вітрової енергії, а також по малій гідроенергетиці та енергоефективності.

Джерело: http://www.fuelalternative.com.ua/

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР