7-я конференція з Пасивних Будинків і будівель з низьким енергоспоживанням

«Технології проектування та будівництва енергоефективних будівель, Passive House «

11 і 12 квітня 2012 в ЦВК «Експоцентр» м. Москва, Росія,  пройде чергова дводенна конференція «Технології проектування та будівництва енергоефективних будівель, Passive House» в рамках найбільшої будівельної та інтер’єрної виставки «Mosbuild 2012» .

    

Фото: © Російський Інститут Пасивного Будинку

Організатори — міжнародна виставкова компанія «ITE» та Російський Інститут Пасивного Будинку.

У 2012 році конференція націлена на розвиток комплексного підходу до вирішення питань з енергозбереження. Розвиток енергоефективних технологій в Росії з використанням досвіду країн Західної Європи, реалізація пілотних проектів житлових і громадських будівель в регіонах, впровадження концепцій енергоефективних районів і селищ, а також на аналіз практичного досвіду щодо зниження споживання енергетичних ресурсів в будівельному секторі — всі ці теми будуть розглянуті учасниками конференції, яка буде представлена ​​у вигляді доповідей і презентацій, діалогів та обговорень.

Конференція щорічно збирає більше 150 учасників і близько 40 доповідачів з питань проектування, практичної реалізації та експлуатації енергоефективних об’єктів на території Російської Федерації, СНД і країн Західної Європи. Відвідувачі отримають повну та актуальну інформацію по сучасним технологіям енергоефективного будівництва, познайомляться з практичними рішеннями на стендах компаній-доповідачів, а також на реалізованих та споруджуваних будівельних об’єктах.

Формат конференції дозволить об’єднати теорію з практикою і зацікавити широке коло професіоналів — провідних фахівців галузі енергозбереження, виробників будівельних матеріалів, конструкцій та інженерного обладнання, проектних фірм, архітектурних бюро, будівельно-монтажних організацій, асоціацій, наукових організацій та представників держструктур. Гості та учасники конференції отримають можливість обмінятися досвідом, налагодити шляхи взаємовигідного співробітництва та розширити коло ділових зв’язків. Участь у конференції дозволить виявити основні тенденції розвитку та проблеми, як в цілому по галузі енергозбереження, так і за окремими напрямами, визначити окремі аспекти успішного розвитку елементів пасивного будинку в Росії, отримати достовірну та об’єктивну інформацію про побудованих енергоефективних об’ектах.Работа конференції сконцентрована на чотирьох тематичних секціях, які будуть проводитися протягом двох днів. У третій день будуть організовані автобусні тури на пілотні енергоефективні об’єкти в різній стадії готовності.

11 квітня 2012

   • Секція N1: «Теплоізоляційна оболонка пасивних будинків і будівель з низьким енергоспоживанням, зниження впливу теплових мостів. Санація старих будівель «
   • Секція N2: «Віконні та дверні конструкції для пасивних будинків, монтаж і примикання. Герметична оболонка «

12 квітня 2012

   • Секція N3: «Інженерне обладнання, вентиляція»
   • Секція N4: «Приклади побудованих об’єктів в Росії, СНД та Західній Європі»

13 квітня 2012

   • Відвідування реалізованих і споруджуваних енергоефективних об’єктів в м. Москві і Московській області.

Додаткова інформація на сайті:

http://www.passiv-rus.ru/

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР