II Міжнародний Форум чистих технологій в Україні — ECOSMART-2012

II Міжнародний Форум чистих технологій в Україні — ECOSMART-2012,

22-23 травня, 2012, Київ, готель Прем’єр Палас

Форум ECOSMART — перший в Україні діловий майданчик для обговорення проектів у сфері екотехнологій, місце зустрічі інвесторів і девелоперів проектів в сфері водних технологій, технологій управління відходами, технологій в сфері воздухоочистки, екології на підприємстві.

Мінливий клімат, дефіцитна і в той же час брудна вода, що потопають у смітті тисячі гектарів земель, старіють інфраструктура і добиваються все живе промислові заводи і фабрики … Як перетворити глобальні виклики в нові можливості? Де взяти сили, засоби та кадри для рішучих змін? Рух в якому напрямку буде мати найбільший ККД? Як створити синергію від кооперації зусиль влади і бізнесу, спрямованих на посилення екологічної відповідальності? Як домогтися економічного ефекту, рухаючись по рейсам сталого розвитку? Як виглядають бізнеси в сфері чистих технологій зсередини? Як залучити інвесторів і якою програмою фінансування вашого проекту чистих технологій віддати перевагу? Дізнайтеся авторитетні думки і відповіді на ці та багато інших актуальних питань розвитку бізнесу на форумі ECOSMART-2012.

Міжнародний Форум Чистих Технологій в Україну ECOSMART-2011 був визнаний Кращою Міжнародною Подією Відкритою Інтернаціональною Премією Ukrainian Event Awards, першим в Україні незалежним профільним event-конкурсом. Проект ECOSMART-2011 посів перше місце в номінації Краща Міжнароднае Подія, організована в Україні за рік.  У 2011 р. під час проведення ECOSMART в Східній Європі вперше був підрахований карбоновий слід Форуму, а також проведено його подальший офсеттінг (нейтралізація карбонового сліду) — через висадку фруктового саду на території школи в центральному районі Києва.

Головними відмінними рисами ФОРУМУ ECOSMART від проведених в Україні  заходів є:

— Виключно ділова і практична спрямованість Форуму в сфері екотехнологій: управління водними ресурсами, управління відходами, виробництво і збут біопродуктів, екологія та енергоефективність у промисловості;
— обговорення інвестиційних проектів і програм у сфері чистих технологій і проведення прямих переговорів,
— інтегрована програма, що дозволяє учасникам максимально ефективно провести час на Форумі.

Оформляйте участь ЗАЗДАЛЕГІДЬ, щоб скористатися унікальними умовами спеціальної реєстрації! Реєстраційна форма — в буклеті ECOSMART-2012 та на офіційному сайті заходу.

Джерело: ECOSMART-2012

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР