Міжнародні Дні Пасивного Будинку 2012

Всі Шляхи Ведуть до Пасивного Будинку!

Розпочалася реєстрація Пасивних Будинків для приняття участі в Міжнародних Днях Пасивного Будинку та нової програми «Модернізація EnerPHit»!

У Вас є гарна нагода дізнатися з власного досвіду, що Пасивний Будинок – це:

  • Комфортна температура протягом усього року
  • Доступність для будівництва
  • Різноманітність архітектурних форм, екологіних енергоеффективних матеріалів та засобів проектування
  • Заощадження енергії до 90%
  • Заощадження Ваших грошей та багато інших переваг

Міжнародні Дні Пасивного Будинку запроваджуються Міжнародною Асоціацією Пасивного Будинку (iPHA) за підтримкою міжнародних партнерів та філій.

Протягом останніх 20 років, Пасивний Будок (Passive House) став синонімом якості, комфорту та достатньо низького попиту енергії, який може бути реально і стійко покритим, використанням поновлювальних джерел енергії. 9 — 11 листопада 2012 року, власники та мешканці Пасивних Будинків зможуть продемонструвати  все це представникам громадськості, відкривши свої будинки та офіси на 9-ому щорічному заході — Міжнародних Днях Пасивного Будинку.
Міжнародні Дні Пасивного Будинку надають можливість для шанувальників Пасивного Будинку та новачкам випробувати Пасивні Будинки з перших рук, в усій їх різноманітті, а також відчути комфорт, який вони пропонують, і побачити своїма очами, чому всі шляхи ведуть до Пасивного Будинку. У цьому важливому заході приймають участь приватні будинки та нежитлові будівлі, спроектовані різними архітекторами, з застосуванням різних методів будівництва, щорічно відкриваючи свої двері для спільноти. Цей щорічний захід є прекрасним способом для підвищення обізнаності та інтересу до Пасивного Будинку.

Фотографії Пасивних Будинків: © Інститут Пасивного Будинку (Німеччина) —  База Даних Пасивних Будинків

Приймайте Участь і Зареєструйте Ваш Проект Зараз!

Якщо Ви вже користуюєтеся перевагами, проживаючи в Пасивному Будинку, або якщо Ваш Пасивний Будинок зараз у процесі будівництва, Міжнародна Асоціація Пасивного Будинку (iPHA) заохочує Вас відкрити в листопаді цього року протягом Міжнародних Днів Пасивного Будинку свій будинок, офіс або навіть будівельний майданчик, і таким чином поділитися з іншими своїм досвідом.

Якщо Ви бажаєте відкрити Пасивний Будинок, який вже зареєстрований в Базі Даних Пасивних Будинків (www.passivehouse-database.org), просто заповніть інформацію днів призначень перегляду Пасивного Будинку. Якщо Ваш проект ще не зареєстровано в Базі Даних Пасивних Будинків, будь ласка, зареєструйтесь якомога швидше для забезпечення участі! Детальні інструкції по реєстрації можна знайти на сайті Міжнародної Асоціації Пасивного Будинку (iPHA).

Всі подробиці про проекти учасників та перегляду почнуть публікуватися в Базі Даних Пасивних Будинків станом на 1 вересня 2012 року.
Місцеві та Регіональні Події Міжнародних Днів Пасивних Будинків

Учасникам, які хотіли б організувати місцеві або регіональні заходи, присвячені  Міжнародним Дням Пасивного Будинку, такі як проведення семінарів, інформаційних сесій і лекцій або турів у Пасивні Будинки, пропонується зробити це. iPHA буде рада допомогти Вам просувати такі місцеві або регіональні заходи.

Для того щоб увійти в контакт з іншими ентузіастами Пасивного Будинку у Вашому регіоні, та призначити події, будь ласка, використовуйте пошук по Базі Даних Членів Міжнародної Асоціації Пасивного Будинку (iPHA)!

www.passivehouse-database.org

Українська Ініціативна Група Пасивного Будинку приймає участь у Міжнародних Днях Пасивного Будинку.

Ми пропонуємо серію вільних семінарів: «Пасивний Будинок — з Пілотного Проекту до Успішного Втілення по Всьому Світу«.

Місця та час проведення семінарів будуть надані додатково.

Будь ласка, слідіть за новинами на нашу сайті та долучайтеся!

 

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР