Літня Академія Пасивного Будинку в Болгарії та Румунії

Літня Академія Пасивного Будинку в Болгарії та РумуніїПропозиція від партнера Ініціативної Групи Пасивного Будинку Компанія «Energy + International Ltd».

Компанія «Energy + International Ltd» планує серію тренінгів та подій в Болгарії і Румунії з метою сприяння найбільш енергоефективного стандарту Пасивного Будинку. Літня Академія Пасивного Будинку розпочнеться 13 травня в Софії, Болгарія, з 7-денного тренінга для  міжнародних фахівців — CEPH Курсу «Сертифікований Конструктор Пасивного Будинку» («Certified Passive House Designer»). Запрошеним лектором буде архітектор з Данії сертифікований Конструктор Пасивного Будинку Андерс Сонічшен, який добре відомий в світовому архітектурному співтоваристві як член журі Міжнародного Архітектурного Конкурсу 2012: Дизайн Пасивного Будинку в Лозен, Болгарії.
Заявки на участь у міжнародному тренінгу були отримані від фахівців з Португалії, Молдови, Греції, Боснії і Герцеговини та Болгарії.

«Сертифікований Конструктор Пасивного Будинку»  Курс буде супроводжуватися одноденним семінаром THERM, на якому учасники зможуть дізнатися все як про аналіз і розрахунки теплових містків, так і про проектування за принципом «Конструкції без теплових містків».

Тренінг «Сертифікований Дизайнер Пасивного Будинку» був запланований болгарською мовою в двох інших містах Болгарії — Пловдиві та Варні.

Літня Академія Пасивного Будинку в Румунії буде включати в себе «Сертифікований Конструктор Пасивного Будинку» Курс, PHPP і THERM семінари в Бухаресті (англійською мовою). Компанія «Energy + International Ltd» забезпечить навчання в Румунії у співпраці з Ordinul Arthitectilor DIN Румунія — OAR та Green Building Council Румунії — RoGBC.

Компанія «Energy + International Ltd» є провідним постачальником CEPH Курсу, яка в минулому році успішно провела навчання фахівці з Болгарії та Румунії. При успішній здачі іспиту CEPH учасники отримають міжнародне визнання і звання «Сертифікований Дизайнер Пасивного Будинку» від Інституту Пасивного будинку (Passivhaus Institut) в Дармштадті, Німеччина.

На додаток до тренінгів Літня Академія Пасивного Будинку буде включати в себе мережеві заходи в Софії, Болгарії та Бухаресті, Румунія для архітекторів, інженерів і фахівців, які зацікавлені в спілкуванні з колегами, що працюють в галузі енергоефективності та будівель Пасивного Будинку.

Повну програму Літньої Академії Пасивного Будинку можна знайти за цим посиланням:

http://eplusinternational.com/en/summer-academy-for-passive-buildings

 

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР