15-а Міжнародна Конференція Пасивний Будинок 2011 року в Тіролі!

Джерело: www.passivhaustagung.de/

15-а Міжнародна Конференція Пасивний Будинок 2011

Ернест Хемінгуей якось сказав: «Ми ніколи не може повернутися до старих речей … або знайти речі, як ми їх запам’ятали». Так, Інсбрук, як і раніше оточений магічними сніговими горами,  і Золотий дах  є ще золотий. Більшість відвідувачів  можуть знайти тут щось  особливе  для себе.

На цей раз — це яскрава перлина — 15-та Міжнародна Концеренція Пасивний Будинок в Тиролі!
У самий перший раз, Міжнародна Конференція Пасивний Будинок  буде проходити в самому серці гір. Хоча гірські райони особливо страждають від зміни клімату, вони завжди звикли до суворих умов і Тіроль не є винятком. Тіроль має безліч видатних проектів пасивної  будинків та переобладання будинків  вищого класу. Дійсно, один з перших виробників вікон  для пасивних будинків розташований саме тут.

Тіроль можна розглядати як модель, яка втілена в  стратегії регіонального сталого розвитку, яка приймається всерйоз. Розвиток концепту пасивних будинків на регіональному рівні є тема, яка  добре підходить для Тіролю,  і  таким чином,  давно вже було принято рішення про залучення  Міжнародної Конференції Пасивного Будинку саме тут.

Природно, кліматичні умови, культурні та  архітектурні традиції розрізняються між регіонами. Не інує чітких рішень для всіх місць, біль того — Стандарт Пасивний Будинок не  претендує на надання таких рішень. Навпаки, Стандарт Пасивний Будинок надає дуже важливі  засоби для проектування таких будівель,  з урахуванням кліматичних, культурних та архітектурних особливостей на регіональному рівні.

Це висуває високі вимоги до архітекторів та інженерів, у той час як заохочуваючи регіональне  розмаїття, відкриваючи можливості для забудовників, виробників та працівників. Творчі рішення, розроблені в різних регіонах,  мотивують інших, приносячи додаткову цінність для всіх.
У світлі цього,  Міжнародна Концеренція Пасивний Будинок це унікальний та важливий форум для обміну.

Dr. Wolfgang Feist

Univ.-Prof. of the Building Physics Unit,

Універсітет  Innsbruck та Діректор Інстітуту Пасивний Будинок, Darmstadt

Джерело : http://www.passivhaustagung.de/

Не пропусти! Вперше — Базовий курс — Пасивний Будинок:

Інстітут Пасивний Будинок у співпраці з університетом Інсбрука  та iPHA —  Міжнародною  Асоціацією Пасивний Будинок, рада запропонувати вступний, англійською мовою, семінар Пасивний Будинок в якості підготовки до 15-ї Міжнародної Конференції Пасивного Будинку. Семінар Пасивний Будинок під назвою Основи, це  денний курс, який  ідеально підходить як для учасників конференції, присутніх вперше, так  і для всіх бажаючих оновити свої знання пасивного будинку.

Необхідні компоненти пасивних будинок, такі, як опалення та охолодження, герметичність і вільні від містків холоду конструкцій будинків, якість повітря всередині приміщень, вентиляції, економічна ефективність, а також вбудовані приклади в різних кліматичних зонах, будуть покриті за рахунок видатних експертів у Пасивних  Будинках, в тому числі самим професором  д-р Вольфгангом Файстом.

Приходьте, щоб відсвяткувати 20-річчя Пасивного Будинку, дозволяючи  основам Пасивного Будинку ускорити Ваш прогресс та  допомогти успішному  втіленню Стандарту Пасивний Будинку в третє десятиліття!

Щоб отримати повну інформацію про умови для приняття участі у 15-тій  Міжнародній Конференції Пасивний Будинок, яка відбудеться 28-29 травня  2011 року , будь ласка, завітайте до головного сайту Міжнародної Конференція Пасивний Будинок:

www.passivhaustagung.de/Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР