15-а Міжнародна конференція Пасивного Будинку 2011 року в Тиролі!

15-та Міжнародна конференція Пасивного Будинку 2011

Ернест Хемінгуей якось сказав: «Ми ніколи не може повернутися до старих речей … або знайти речі, як ми їх запам’ятали». Так, Інсбрук, як і раніше оточений магічними сніговими горами,  і Золотий дах  є ще золотий. Більшість відвідувачів  можуть знайти тут щось  особливе  для себе.

На цей раз — яскрава перлина — 15-та Міжнародна конференція Пасивного Будинку в Тиролі!
У самий перший раз, Міжнародна конференція Пасивного Будинку  буде проходити в самому серці гір. Хоча гірські райони особливо страждають від зміни клімату, вони завжди звикли до суворих умов і Тироль не є винятком. Тироль має безліч видатних проєктів пасивної  будинків та переобладнання будинків  вищого класу. Дійсно, один з перших виробників вікон  для пасивних будинків розташований саме тут.

Тіроль можна розглядати як модель, яка втілена в  стратегії регіонального сталого розвитку, яка приймається всерйоз. Розвиток концепту Пасивних Будинків на регіональному рівні є тема, яка  добре підходить для Тиролю,  і  таким чином,  давно вже було прийнято рішення про залучення  Міжнародної конференції Пасивного Будинку саме тут.

Природно, кліматичні умови, культурні та  архітектурні традиції розрізняються між регіонами. Не існує чітких рішень для всіх місць, біль того — Стандарт Пасивний Будинок не  претендує на надання таких рішень. Навпаки, Стандарт Пасивний Будинок надає дуже важливі  засоби для проєктування таких будівель,  із урахуванням кліматичних, культурних та архітектурних особливостей на регіональному рівні.

Це висуває високі вимоги до архітекторів та інженерів, у той час як заохочуючи регіональне  розмаїття, відкриваючи можливості для забудовників, виробників та працівників. Творчі рішення, розроблені в різних регіонах,  мотивують інших, приносячи додаткову цінність для всіх.
У світлі цього, Міжнародна конференція Пасивного Будинкуце унікальний та важливий форум для обміну.

Dr. Wolfgang Feist

Univ.-Prof. of the Building Physics Unit,

Університет  Innsbruck ,  директор Інституту Пасивного Будинку, Darmstadt

Джерело : https://www.passivhaustagung.de/

 

 

 

Green Harmony Home
We design your Green Harmony Home!
26 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 26-та МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2023 | Весна 2023 | Німеччина | #26intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР & designPH!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР