Конференції «Ефективне Будівництво-2011» 7-8 вересня 2011, Україна, м. Дніпропетровськ

Конференції «Ефективне будівництво-2011»,  7-8 вересня 2011 року в м. Дніпропетровську, у гостинично-ресторанному комплексі «Хутір».

Спілкуючись із різними учасниками українського будівельного бізнесу, у більшості випадків ми зустрічаємося з песимістичними настроями: немає державних замовлень, не працює іпотека, немає доступних кредитних ресурсів, немає адекватної купівельної спроможності, не існує ефективних державних механізмів регулювання питань, зв’язаних з будівництвом. Реалії такі й усі ми в них існуємо. Але чекаючи кращих часів, чуда або прильоту інопланетян, які, як говориться в старому анекдоті, усім нам допоможуть, всі учасники будівельного ринку змушені шукати можливості для свого бізнесу на «сьогодні», якщо вистачає ресурсів, те й на «завтра», а найбільш далекоглядні дивляться й в «післязавтра».

Як організатори цього заходу, оргкомітет конференції «Ефективне будівництво-2011» ставить перед собою наступне завдання: формування інформаційного й соціального середовища для створення бізнес-можливостей компаніям, що працюють на будівельному ринку України. Конференція названа «Ефективне будівництво», вкладаючи в це поняття комплекс розв’язків, які сприяють досягненню фінансових вигід для інвесторів, замовників, забудовників, користувачів (кінцевого покупця), постачальників будівельних матеріалів і технологій. І хоча, напевно добитися повної спільності інтересів усіх ланок у ланцюжку майже неможливо, проте, зрозуміти їх і наблизити один до одного просто необхідно.

В усьому світі в будівництві й реконструкції будинків активно використовуються нові сучасні будівельні матеріали й технології, які дозволяють не тільки зберігати енергію, але й набагато більш ефективно її використовувати.

Адже очевидно, що в умовах постійно зростаючих цін на енергоносії заощаджувати енергію – це дуже правильна ідея. Але як вона застосовна до нашої країни? Хто в нас може бути зацікавлено впроваджувати й використовувати енергозберігаючі технології? Хто готовий це робити тут і зараз? Хто повинен виступити ініціатором: держава, приватні інвестори, забудовники або кінцеві споживачі? Такі питання обов’язково виникають у того, хто зустрічається із цією темою.

Наша держава декларує свою зацікавленість у реалізації проектів по енергоефективності й використанню альтернативних поновлюваних джерел енергії, запускає відповідні програми фінансування, надає податкові пільги компаніям, що впроваджують такі розв’язки. По тим або іншим причинам, такі заходи в масштабах держави просуваються досить важко. І ми вважаємо, що перераховані вище питання більш доцільно піднімати на регіональному рівні. Саме регіональна влада несе зараз основні функції по регулюванню будівництва, на регіональному рівні впроваджуються й фінансуються конкретні програми й проекти. Тому піднімаючи питання будівництва й модернізації будинків, актуальні для всієї України, ми наголошуємо нашу увага на Дніпропетровській області, як на одній із самих енергоспоживаючій області, що володіє високим потенціалом для застосування енергоефективних розв’язків.

Слід зазначити, що будівництво –  одне із пріоритетних напрямків розвитку Дніпропетровського регіону. Дніпропетровська обласна адміністрація зараз активно займається розробкою й реалізацією програм по енергозбереженню в будівництві й ЖКГ. Учасники конференції будуть мати можливість ознайомитися із проектами й перспективними планами, а також поспілкуватися із представниками Дніпропетровської обласної адміністрації.

В умовах невисоких темпів економічного росту необхідним елементом будівельного ринку є інвестиції. Можливості по фінансуванню проектів представляють міжнародні інвестиційні фонди, європейські донорські компанії, а також найбільші компанії-постачальники матеріалів і технологій, які пропонують різні партнерські програми, схеми інвестування й спільні проекти на самих різних рівнях. На конференції представники перерахованих організацій ознайомлять учасників  з існуючими на даний момент умовами й механізмами інвестування проектів.

Найчастіше ми зустрічаємося з елементарним незнанням і упередженнями щодо впровадження енергоефективних розв’язків. Існує думка про енергоефективність, як про науково-популярну фантастику – цікаво, але до реальності не має ніякого відношення. Ми прагнемо розібратися з економічними й практичними аспектами впровадження – наскільки нові технології здорожують або удешевляют саме будівництво, наскільки скорочують або подовжують період будівництва, чи дають конкурентні переваги готовому проекту, як окупаються, які є етапи й складності технічних погоджень і дозволів і ін.

Більш детальну інформації про Конференцію Ви можете узнать на сайті  оргкомітету конференції «Ефективне будівництво-2011» www.e2build.com.ua.

Джерело: www.e2build.com.ua

25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ П.Б.
 25 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАСИВНОГО БУДИНКУ 2021 | 10 - 11 вересня 2021 | Вупперталь | Німеччина | #25intPHC
ЗАМОВТЕ РНРР7 2012 (UA)!
ЗАМОВТЕ СЕМІНАР ЗАРАЗ!
PHPP Workshop: Personal & Group E-Learning
PASSIVHAUS TRAIN: НАВЧАННЯ
НОВИНИ
НОВИНИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ФЕЙСБУК
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ: ТВІТЕР